Filmy komedie 2013 roku

Znaleźliśmy filmy komedie: 183

gatunek: rok:
film Casanova po przejściach plakat Casanova po przejściach (2013) Komedia
Fading Gigolo

Bohaterami filmu są dwaj starzejący się przyjaciele, którzy nie narzekają na brak pieniędzy. Aby podreperować budżet, Murray (Woody Allen) i F (...)

film Chore ptaki umierają łatwo plakat Chore ptaki umierają łatwo (2013) Dokumentalny, Komedia
Sick Birds Die Easy

film Co było, a nie jest plakat Co było, a nie jest (2013) Komedia
Clear history

W filmie Larry David wciela się w postać hipstera Nathana Flomma, byłego szefa marketingu w firmie produkującej samochody elektryczne. Mężczyzna (...)

film Crystal Fairy plakat Crystal Fairy (2013) Komedia, Przygodowy
Crystal Fairy

Michael Cera wciela się w Amerykanina, który wyrusza do Chile, aby razem z nowymi przyjaciółmi (Gaby Hoffman, Juan Andres Silva, Jose Miguel Silva (...)

film Cudowne tu i teraz plakat Cudowne tu i teraz (2013) Dramat, Komedia
The Spectacular Now

Obraz opowiada o żyjącym chwilą licealiście, który dla zabawy zaczyna spotykać się z nieco aspołeczną dziewczyną. Wkrótce dostrzega, że mo (...)

film Czas na miłość plakat Czas na miłość (2013) Dramat, Komedia, Sci-Fi
About Time

W wieku 21 Tim Lake (Domhnall Gleeson) odkrywa, że potrafi przenosić się w czasie... Po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (...)

film Czas na miłość plakat Czas na miłość (2013) Dramat, Komedia, Romantyczny
Admission

Aktorka wcieli się w kierowniczkę działu rekrutacji Princeton University, która wdaje się w romans z jednym ze studentów. Rudd natomiast zagra n (...)

film Czas na przyjaźń plakat Czas na przyjaźń (2013) Dramat, Komedia
The Best Man Holiday

Bezpośrednia kontynuacja losów bohaterów "Drużby" z 1999 roku, który był debiutem reżyserskim Malcolma D. Lee. Mia (Monica Calhoun) i Lance (Mo (...)

film Cześć, tato plakat Cześć, tato (2013) Dramat, Komedia
Buongiorno papà, Out of the blue

Andrea (Raoul Bova) to przystojny, zapatrzony w siebie singiel, którego świat kręci się wokół pracy i kobiet. Wolny od zobowiązań, wiedzie wyg (...)

film Detektywi nie do pary plakat Detektywi nie do pary (2013) Komedia, Kryminał
Badges of fury, Bu Er Shen Tan

Policja próbuje złapać seryjnego mordercę, który terroryzuje Hongkong. Na jego trop wpadają detektywi Bu-er Wang (Zhang Wen) i Fei-hong Huang (J (...)

film Do zaliczenia plakat Do zaliczenia (2013) Komedia
The To Do List

Nastolatka Brandy Klark (Aubrey Plaza) desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim rozpocznie naukę w college'u. Ale jej ambicją nie jes (...)

film Domówka: Noc nie z tej ziemi plakat Domówka: Noc nie z tej ziemi (2013) Komedia
House Party: Tonight's the Night

Chris (Tequan Richmond) i Dylan (Zac Goodspeed) są najlepszymi kumplami ze szkoły. Łączy ich pasja do muzyki i… pięknych koleżanek. Niestety, (...)

film Don Jon plakat Don Jon (2013) Komedia
Don Jon

Historia współczesnego Don Juana - Jona Martello, który co weekend podrywa nową dziewczynę, a w tygodniu umila sobie czas seansami filmów pornog (...)

film Duet na żółtych papierach plakat Duet na żółtych papierach (2013) Komedia
Are You Here

Ben (Zach Galifianakis) zdecydowanie nie dorósł do swojego wieku. Najczęściej nadal zachowuje się jak dziecko. Od dzieciństwa jego opiekunem, ws (...)

film Duże złe wilki plakat Duże złe wilki (2013) Komedia
Big Bad Wolves

Tę bajkę napisała izraelska policja. Pewnym spokojnym miasteczkiem wstrząsa seria okrutnych morderstw. Podejrzenie pada na nieśmiałego nauczycie (...)

film Dżej Dżej plakat Dżej Dżej (2013) Komedia
Dżej Dżej

Jerzy jest gadżeciarzem. Uwielbia elektronikę. Po zakupie nowego urządzenia nadaje mu imię i zaczyna z nim rozmawiać. Jego najnowszym nabytkiem j (...)

film Dzieciaki mojej siostry w Afryce plakat Dzieciaki mojej siostry w Afryce (2013) Familijny, Komedia, Przygodowy
Min søsters børn i Afrika, My African adventure

Rodzina Bergów wygrywa wycieczkę do Afryki. Ponieważ żadne z rodziców nie może uczestniczyć w wyjeździe, opiekunem dzieci w czasie wyprawy zos (...)

film Dziewczyna na rowerze plakat Dziewczyna na rowerze (2013) Komedia
Girl on a Bicycle

Paolo (Vincenzo Amato), młody kierowca autobusu, jest Włochem mieszkającym w Paryżu. Właśnie oświadczył się swojej dziewczynie, niemieckiej s (...)

film Dziewczyna z szafy plakat Dziewczyna z szafy (2013) Dramat, Komedia
Dziewczyna z szafy

Wzruszająca, a równocześnie pełna humoru historia dwóch braci, Jacka (Piotr Głowacki) i Tomka (Wojciech Mecwaldowski). Życie Tomka zmieni się (...)

film Dziś jestem blondynką plakat Dziś jestem blondynką (2013) Dramat, Komedia
Heute bin ich blond

Sophie (Lisa Tomaschewsky) jedzie ze swoją przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nad (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 183 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.