Filmy komedie 2012 roku

Znaleźliśmy filmy komedie: 236

gatunek: rok:
film Prezydent pogromca plakat Prezydent pogromca (2012) Akcja, Komedia
FDR: American Badass!

Franklin D. Roosevelt (Barry Bostwick) zostaje ugryziony przez wilkołaka, który zaraża go polio. Wiele wskazuje na to, że bestia pochodziła z Nie (...)

film Projekt X plakat Projekt X (2012) Komedia
Project X

Dom jest zrujnowany. Okolica przypomina raczej strefę wojenną niż osiedle zamieszkałe przez rodziny. Trudno powiedzieć, co w większym stopniu sp (...)

film Przepięcia plakat Przepięcia (2012) Dramat, Komedia
Flimmer

film Przyjaciel do końca świata plakat Przyjaciel do końca świata (2012) Dramat, Komedia, Romantyczny, Sci-Fi
Seeking a Friend for the End of the World

Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która ma zniszczyć naszą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwó (...)

film Rabusie kontra zombie plakat Rabusie kontra zombie (2012) Horror, Komedia
Cockneys vs Zombies

Bracia Andy (Harry Treadaway) i Terry McGuire’owie (Rasmus Hardiker) chcą ratować przed rozbiórką dom opieki, w którym mieszka ich dziadek (Ala (...)

film Radośnie śpiewajmy plakat Radośnie śpiewajmy (2012) Komedia, Muzyczny
Joyful Noise

Pacashau to małe miasteczko w Georgii. Ludziom żyje się tam ciężko. Pomaga im w tym śpiew w lokalnym chórze kościelnym, który przygotowuje si (...)

film Raj na ziemi plakat Raj na ziemi (2012) Komedia
Wanderlust

George (Paul Rudd) i Linda (Jennifer Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Kiedy George zostaje zwolniony z pracy, a projekt (...)

film Ralph Demolka plakat Ralph Demolka (2012) Animowany, Familijny, Komedia
Wreck-It Ralph

Ralph Demolka to znakomita animowana komedia w 3D adresowana do całej rodziny. Film został wyprodukowany w studiu animacyjnym Walta Disneya we wspó (...)

film Random Acts of Romance plakat Random Acts of Romance (2012) Komedia
Random Acts of Romance

film Reality plakat Reality (2012) Dramat, Komedia
Reality

Lucian, główny bohater filmu, to neapolitański sprzedawca ryb, któremu przestaje wystarczać codzienne, rutynowe życie. Naturalna przebojowość (...)

film Remanent plakat Remanent (2012) Dramat, Komedia
Price Check

Pete (Eric Mabius) był kiedyś odnoszącym sukcesy pracownikiem branży muzycznej. Teraz zatrudniony jest w upadającej sieci supermarketów i ze wsz (...)

film Rob plakat Rob (2012) Komedia, Serial
Rob

film Robaczki z Zaginionej Doliny plakat Robaczki z Zaginionej Doliny (2012) Animowany, Familijny, Komedia
Minuscule - La vallée des fourmis perdues

Para zakochanych opuszcza w popłochu jedną z malowniczych polan w Prowansji. Pozostawiają po sobie pozostałości po niedzielnym pikniku, a wśród (...)

film Robot Chicken: DC Comics Special plakat Robot Chicken: DC Comics Special (2012) Animowany, Familijny, Komedia, Sci-Fi
Robot Chicken: DC Comics Special

film Robot i Frank plakat Robot i Frank (2012) Dramat, Komedia, Sci-Fi
Robot & Frank

Świat w niedalekiej przyszłości. Frank (Frank Langella) jest podstarzałym złodziejem, który coraz gorzej radzi sobie z życiem w pojedynkę. Zan (...)

film Rock of Ages plakat Rock of Ages (2012) Dramat, Komedia, Muzyczny, Romantyczny
Rock of Ages

Rockandrollowa historia miłosna dziewczyny z małego miasteczka, Sherrie, oraz Drew, chłopaka z wielkiego miasta, którzy spotykają się na Sunset (...)

film Rozważnie i romantycznie plakat Rozważnie i romantycznie (2012) Dramat, Komedia
Brasserie Romantiek

film Ruby Sparks plakat Ruby Sparks (2012) Fantasy, Komedia, Romantyczny
Ruby Sparks

film Russendisko plakat Russendisko (2012) Komedia
Russen disko

„Russendisko” to brawurowa komedia w rytmie rosyjskiego disco o miłości, przyjaźni, marzeniach i poszukiwaniu szczęścia oraz spełnienia. To (...)

film Science of Cool, The plakat Science of Cool, The (2012) Fantasy, Komedia
Science of Cool, The

« Poprzednia 5   |   6   |   7   |   strona 8   |   9   |   10   |   11    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 236 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.