Filmy komedie 2012 roku

Znaleźliśmy filmy komedie: 236

gatunek: rok:
film Counter Culture plakat Counter Culture (2012) Komedia
Counter Culture

film Cztery słońca plakat Cztery słońca (2012) Dramat, Komedia, Psychologiczny
Čtyři slunce

„Cztery słońca” to opowieść o współczesnej rodzinie, walczącej ze swoimi słabościami, frustracjami i pokusami. Sláma patrzy na bohateró (...)

film Czy narodziła się gwiazda? plakat Czy narodziła się gwiazda? (2012) Komedia
È nata una star?

Lucia (Luciana Littizzetto) i Fausto (Rocco Papaleo) są dumni ze swojego 19-letniego syna Marco (Pietro Castellitto) i przekonani, że wszystko o nim (...)

film Człowiek robi, co może plakat Człowiek robi, co może (2012) Komedia
Mann tut was Mann kann, Men do what they can

Paul (Wotan Wilke Möhring) jest zatwardziałym kawalerem, który nie ma najlepszego zdania o instytucji małżeństwa. Wszystko się zmienia, gdy poz (...)

film Daleko ci do sławy plakat Daleko ci do sławy (2012) Komedia
He's Way More Famous Than You

Halley Feiffer (Halley Feiffer) jest dobrze zapowiadającą się aktorką, która ma w życiu dużo szczęścia. Pewnego dnia jednak wszystko się zmi (...)

film Dead Boss plakat Dead Boss (2012) Komedia, Serial
Dead Boss

Sharon Horgan jako Helen, kobieta, która niesłusznie została pozbawiona wolności, ale mimo to jest pełna optymizmu w obliczu szorstkiego świata (...)

film Depresja i kumple plakat Depresja i kumple (2012) Dramat, Komedia
Dépression & des potes

film Derek plakat Derek (2012) Dramat, Komedia
Derek

film Detektyw Cloth plakat Detektyw Cloth (2012) Komedia
A Touch of Cloth

Doskonała komedia pomyłek opowiadająca o parze niedobranych detektywów, która popełnia błąd za błędem. Atutami filmu są świetne dialogi i (...)

film DisOrientation plakat DisOrientation (2012) Komedia
DisOrientation

film Dom na kółkach plakat Dom na kółkach (2012) Dramat, Komedia
Mobile Home

film Drużba nie żyje plakat Drużba nie żyje (2012) Dramat, Komedia
Best Man Down

Scott (Justin Long) i Kristin (Jess Weixler) postanawiają zorganizować wesele w Arizonie. Świadkiem na ich ślubie jest Lumpy (Tyler Labine), dusza (...)

film Duchy ze szkolnej ławki plakat Duchy ze szkolnej ławki (2012) Fantasy, Komedia, Przygodowy
Promoción fantasma

Modesto (Raúl Arévalo) jest nauczycielem, który nie potrafi utrzymać żadnej posady. Mężczyzna ma swoje problemy. Od dziecka wydaje mu się, że (...)

film Dwoje do poprawki plakat Dwoje do poprawki (2012) Dramat, Komedia, Romantyczny
Hope Springs

Kay (Meryl Streep) i Arnold (Tommy Lee Jones) są do siebie bardzo przywiązani, ale po kilkudziesięciu latach małżeństwa Kay odczuwa potrzebę do (...)

film Dyktator plakat Dyktator (2012) Komedia
Dictator

Zasobne w ropę naftową, odizolowane od swoich sąsiadów, północnoafrykańskie państwo Wadiya, rządzone jest przez zajadłego przeciwnika Zachod (...)

film Dziennik cwaniaczka 3 plakat Dziennik cwaniaczka 3 (2012) Familijny, Komedia
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

film Dziennik pijaka plakat Dziennik pijaka (2012) Komedia
Juoppohullun päiväkirja, Gloriously Wasted

Juha Berg (Joonas Saartamo) jest trzydziestolatkiem, który ma duży problemem z alkoholem. Mężczyzna mieszka w jednej z dzielnic Helsinek i nie ma (...)

film Dziewczyny plakat Dziewczyny (2012) Komedia, Serial
Girls

Lena Dunham, młoda nowojorska artystka kina niezależnego, nagrodzona Independent Spirit Award za komedię Mebelki, jest pomysłodawczynią (i odtwó (...)

film Eddie: Kanibal lunatyk plakat Eddie: Kanibal lunatyk (2012) Horror, Komedia
Eddie - The Sleepwalking Cannibal

Lars Olafssen (Thure Lindhardt) był kiedyś popularnym malarzem. Niestety, obecnie kariera Duńczyka utknęła w martwym punkcie, a jego prac nikt ni (...)

film Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D plakat Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D (2012) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Ice Age: Continental Drift

Wszystko zaczyna się jak zwykle - Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje n (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 236 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.