Filmy komedie 2012 roku

Znaleźliśmy filmy komedie: 236

gatunek: rok:
film 21 Jump Street plakat 21 Jump Street (2012) Akcja, Komedia, Kryminał
21 Jump Street

Bohaterowie pełnej akcji komedii "21 Jump Street", Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) - zaciekli wrogowie w szkole średniej - zostają ni (...)

film 7 psychopatów plakat 7 psychopatów (2012) Komedia
Seven Psychopaths, Siedmiu psychopatów

Marty (Colin Farrell) potrzebuje inspiracji do swojego scenariusza pt. "Siedmiu Psychopatów". Jego najlepszy przyjaciel Billy (Sam Rockwell) jest bez (...)

film A więc wojna plakat A więc wojna (2012) Akcja, Komedia, Romantyczny
This Means War

Franklin Delano Roosevelt Foster, znany jako FDR (Chris Pine), to przystojny, ujmujący mężczyzna, na którego widok mięknie serce każdej kobiety. (...)

film Abraham Lincoln: Vampire Hunter Sequels plakat Abraham Lincoln: Vampire Hunter Sequels (2012) Komedia, Krótkometrażowy
Abraham Lincoln: Vampire Hunter Sequels

film Alter Egos plakat Alter Egos (2012) Komedia
Alter Egos

film American Pie: Zjazd absolwentów plakat American Pie: Zjazd absolwentów (2012) Komedia
American Pie Reunion

Latem 1999 roku czterech przyjaciół z małego miasteczka w Michigan rozpoczęło misję, której celem była utrata dziewictwa. W kolejnych latach, (...)

film April Apocalypse plakat April Apocalypse (2012) Horror, Komedia, Romantyczny
April Apocalypse

film Arthur Newman plakat Arthur Newman (2012) Dramat, Komedia
Arthur Newman

Bohaterem filmu jest tytułowy Arthur (Colin Firth) - zawodowy golfista. Mężczyzna nie cierpi swojej pracy i każdego dnia marzy o innym życiu. Zni (...)

film Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości plakat Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości (2012) Familijny, Komedia, Przygodowy
Astérix et Obélix: Au Service de Sa Majesté

Rok 50 p.n.e. Głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej prze (...)

film Babcia Gandzia plakat Babcia Gandzia (2012) Komedia
Paulette

Paulette od śmierci męża mieszka samotnie na przedmieściach Paryża. Cukiernię, którą dawniej prowadziła, przerobiono na japońską restauracj (...)

film Baby Daddy plakat Baby Daddy (2012) Komedia, Serial
Baby Daddy

To historia młodego chłopaka (Jean-Luc Bilodeau), który niespodziewanie zostaje ojcem małej dziewczynki. Jego była dziewczyna podrzuca mu dziecko (...)

film Bajpas plakat Bajpas (2012) Komedia
Bypass

Xabi (Gorka Otxoa) odwiedza w szpitalu umierającą na serce przyjaciółkę (Sara Cozar), która od lat jest w nim zakochana. Aby osłodzić jej osta (...)

film Banda Picassa plakat Banda Picassa (2012) Komedia, Kryminał
La Banda Picasso

Rok 1911, Paryż. Łupem złodziei pada jeden z najsłynniejszych obrazów świata - Mona Lisa Leonarda da Vinci. O dokonanie kradzieży policja podej (...)

film Ben i Kate plakat Ben i Kate (2012) Komedia, Serial
Ben and Kate

film Bert: The Emotion Picture plakat Bert: The Emotion Picture (2012) Dramat, Fantasy, Komedia
Bert: The Emotion Picture

film Bez nadzoru plakat Bez nadzoru (2012) Animowany, Familijny, Komedia, Serial
Unsupervised

film Być jak Kazimierz Deyna plakat Być jak Kazimierz Deyna (2012) Komedia, Obyczajowy
Być jak Kazimierz Deyna

Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: po (...)

film Casque plakat Casque (2012) Komedia, Krótkometrażowy
Casque

film Celeste i Jesse - Na zawsze razem plakat Celeste i Jesse - Na zawsze razem (2012) Dramat, Komedia, Romantyczny
Celeste and Jesse Forever

Celeste (Rashida Jones) i Jesse (Andy Samberg) są małżeństwem, które poznało się jeszcze w czasach liceum. Po latach wspólnego życia odkrywaj (...)

film Common Law plakat Common Law (2012) Dramat, Komedia, Serial
Common Law

Common Law" to serial z elementami humoru, przedstawiający pracę dwóch cenionych gliniarzy, których największym problemem są złe relacje z part (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 236 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.