Filmy komedie 2011 roku

Znaleźliśmy filmy komedie: 229

gatunek: rok:
film Happy Endings plakat Happy Endings (2011) Komedia, Serial
Happy Endings

film Harold i Kumar: Spalone święta plakat Harold i Kumar: Spalone święta (2011) Komedia
A Very Harold & Kumar 3D Christmas

Harold (John Cho) i Kumar (Kal Penn) nie widzieli się od czasu przygody w Guantanamo. Mija sześć lat i przyjaciele postanawiają spędzić razem ś (...)

film Harry's Law plakat Harry's Law (2011) Dramat, Komedia, Kryminał, Serial
Harry's Law

film Heca w zoo plakat Heca w zoo (2011) Familijny, Komedia
Zookeeper

Zwierzęta z ogrodu zoologicznego w Parku Franklina uwielbiają swojego opiekuna, Griffina Keyesa (Kevin James). Ten jednak, czując się lepiej w tow (...)

film Hollywoo plakat Hollywoo (2011) Komedia
Hollywoo

Jeanne (Florence Foresti) jest Francuzką, która dubbinguje głos amerykańskiej aktorki (Nikki Deloach) w popularnym serialu. Praca daje jej dużo s (...)

film Hop plakat Hop (2011) Familijny, Komedia
Hop

U wybrzeży Ameryki Południowej, na wyspie Rapa Nui znanej jako Wyspa Wielkanocna, pod wielkim posągiem przedstawiającym głowę znajduje się najw (...)

film Horrorween plakat Horrorween (2011) Komedia
Horrorween 3D

film Hotel Lux plakat Hotel Lux (2011) Komedia
Hotel Lux

Rok 1938. Kabaretowy artysta Hans Zeisig (Michael Herbig) nie popiera żadnej konkretnej opcji politycznej, za to bez strachu wyśmiewa wszelkie absur (...)

film How To Be a Gentleman plakat How To Be a Gentleman (2011) Komedia, Serial
How To Be a Gentleman

film Husbands plakat Husbands (2011) Komedia, Serial
Husbands

film I pi? grandi di tutti plakat I pi? grandi di tutti (2011) Komedia
I pi? grandi di tutti

film I sprawiedliwość nie dla wszystkich plakat I sprawiedliwość nie dla wszystkich (2011) Dramat, Komedia, Kryminał
Adikos kosmos

Sotiris zajmuje się przesłuchiwaniem podejrzanych na jednym z ateńskich posterunków policji. Pewnego dnia, po kolejnym wieczorze picia na umór, b (...)

film Idealne dni plakat Idealne dni (2011) Komedia
Perfect Days, I ženy mají své dny

Erica Miller (Ivana Chýlková) kończy właśnie czterdzieści cztery lata. Na swoje urodziny dostaje krępujące życzenia radiowe od byłego męża (...)

film Ilu miałaś facetów? plakat Ilu miałaś facetów? (2011) Komedia
What's Your Number?

Ally Darling postanawia przyjrzeć się swoim byłym i znaleźć pośród nich tego jedynego. Skłania ją do tego artykuł, z którego wynika, że os (...)

film Iluminacja plakat Iluminacja (2011) Dramat, Komedia, Serial
Enlightened

Serial został stworzony przez Mike'a White'a, a główną rolę gra Laura Dern, która wciela się w autodestrukcyjną kobietę przeżywającą ducho (...)

film Inna plakat Inna (2011) Dramat, Komedia, Serial
Awkward

Serial komediowy MTV o nastolatce Jenny Hamilton (Ashley Rickards), która staje się gwiazdą szkoły po tym jak ludzi błędnie sądzą, że próbow (...)

film Jack i Jill plakat Jack i Jill (2011) Komedia
Jack and Jill

Jack (Adam Sandler) prowadzi idealne życie, które zakłóca jedynie pewna irytująca stała - jego bliźniacza siostra Jill (również Adam Sandler) (...)

film Jackass 3.5 plakat Jackass 3.5 (2011) Dokumentalny, Komedia
Jackass 3.5

film Jackpot plakat Jackpot (2011) Akcja, Komedia, Kryminał
Arme Riddere

Kiedy Oscar Svendsen odzyskuje świadomość, znajduje się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Otoczony przez policję leży w kałuży krwi pośród (...)

film Jak ona to robi? plakat Jak ona to robi? (2011) Komedia
I Don't Know How She Does It

W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda „Seksu w wielkim mieście” wciela się w ambitną menadżer Kate R (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 229 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.