Filmy horrory 2014 roku

Znaleźliśmy filmy horrory: 60

gatunek: rok:
film 13 grzechów plakat 13 grzechów (2014) Horror
13 Sins

film A Haunted House 2 plakat A Haunted House 2 (2014) Horror, Komedia
A Haunted House 2

Malcolm chce w końcu zacząć normalne życie. Szuka nowego lokum - ma nadzieję, że tym razem bez dodatkowych lokatorów z zaświatów. Oczywiście (...)

film American Horror Story: Freak Show plakat American Horror Story: Freak Show (2014) Horror
American Horror Story: Freak Show

Akcja rozgrywa się w latach 50. na Florydzie. Jessica Lange sportretuje niemiecką imigrantkę prowadzącą jeden z ostatnich show dziwolągów w kra (...)

film Animal plakat Animal (2014) Horror
Animal

film Animus: The Tell-Tale Heart plakat Animus: The Tell-Tale Heart (2014) Horror
Animus: The Tell-Tale Heart

film Annabelle plakat Annabelle (2014) Horror
Annabelle

John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii - piękną starodawną lalkę, ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Rado (...)

film Bind plakat Bind (2014) Horror
Bind

Film opowiada losy rodziny, która przenosi się do opuszczonego sierocińca. Wkrótce potem okazuje się, że budynek skrywa swoją mroczną histori (...)

film Bitten plakat Bitten (2014) Dramat, Fantasy, Horror, Serial
Bitten

film Burying the Ex plakat Burying the Ex (2014) Horror, Komedia
Burying the Ex

"Burying the Ex" przedstawia historię Maksa (Anton Yelchin) i Evelyn (Ashley Greene), zakochanych, którzy postanawiają razem zamieszkać. Dopiero p (...)

film Cabin Fever: Patient Zero plakat Cabin Fever: Patient Zero (2014) Horror
Cabin Fever: Patient Zero

film Castlevania plakat Castlevania (2014) Akcja, Horror
Castlevania

Wersja kinowa popularnej gry. Film obrazuje narodziny wampirycznego hrabiego i opowiada losy klanu Belmontów, czyli rodziny pogromców wampirów, kt (...)

film Child's play plakat Child's play (2014) Horror
Child's play

Po raz kolejny jego dusza powraca jako krwawa "Laleczka Chucky", a mały Andy Barclay znowu znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie.

film Constantine plakat Constantine (2014) Fantasy, Horror, Serial
Constantine

Cykl opartym jest na komiksie "Hellblazer" wydawnictwa DC. Jego głównym bohaterem jest John Constantine (w tej roli Matt Ryan), tajemniczy i aroganc (...)

film Coś za mną chodzi plakat Coś za mną chodzi (2014) Horror
It Follows

Bohaterką horroru jest 19-letnia Jay (Maika Monroe), która po tym, jak uprawiała seks zaczyna mieć dziwne wizje i przeczucie, że coś za nią cho (...)

film Dead Snow: Red Vs. Dead plakat Dead Snow: Red Vs. Dead (2014) Akcja, Horror, Komedia
Dead Snow: Red Vs. Dead

Akcja najnowszego obrazu Wirkoli koncentruje się na ostatnim ocalałym z ataku bandy nazistowskich zombie z pierwszego filmu. Bohater będzie musiał (...)

film Demonic plakat Demonic (2014) Horror
Demonic

film Diabelska plansza Ouija plakat Diabelska plansza Ouija (2014) Horror, Thriller
Ouija

Bohaterami filmu są nastolatkowie, którzy opłakują śmierć koleżanki - Debbie (Shelley Henning). Okazuje się, że zgon dziewczyny nie był przy (...)

film Diabelskie nasienie plakat Diabelskie nasienie (2014) Horror
Devil's Due

Główną bohaterką filmu jest młoda kobieta, która wyrusza w podróż poślubną do Dominikany. Podczas jednej z nocy młodzi małżonkowie tracą (...)

film Dom grozy plakat Dom grozy (2014) Dramat, Horror, Serial
Penny Dreadful

Telewizyjny horror psychologiczny, którego akcja została przeniesiona do XIX wieku, a wśród bohaterów znajdują się słynne literackie postaci, (...)

film Dracula: historia nieznana plakat Dracula: historia nieznana (2014) Fantasy, Horror
Dracula Untold

Film łączy historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika (Luke Evans), który walczył z Turkami oraz legendę o wampirze Draculi op (...)

strona 1   |   2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 60 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.