Filmy horrory 2013 roku

Znaleźliśmy filmy horrory: 66

gatunek: rok:
film Vamp U plakat Vamp U (2013) Akcja, Horror, Komedia
Vamp U

film Wer plakat Wer (2013) Horror
Wer

film Wiecznie żywy plakat Wiecznie żywy (2013) Horror, Melodramat
Warm Bodies, Ciepłe ciała

Przed wielu laty tajemniczy wirus zniszczył cywilizację, a większość ludzi zamienił w mięsożerne potwory. Nieliczni ludzie, którzy przetrwali (...)

film Wolf Creek 2 plakat Wolf Creek 2 (2013) Horror
Wolf Creek 2

film World War Z plakat World War Z (2013) Akcja, Dramat, Horror
World War Z

Pewnego zwyczajnego dnia, podczas spokojnej jazdy samochodem, Gerry Lane i jego rodzina wpadają w olbrzymi korek. Lane, były śledczy ONZ, szybko wy (...)

film Zombieland plakat Zombieland (2013) Horror, Komedia, Przygodowy, Serial
Zombieland

Projekt będzie odcinkową wersją komediowego horroru Rubena Fleischera, który gościł w kinach w 2009 roku. Za reżyserię odpowiada Eli Craig, tw (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 66 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.