Filmy horrory 2013 roku

Znaleźliśmy filmy horrory: 66

gatunek: rok:
film Hell Baby plakat Hell Baby (2013) Horror, Komedia
Hell Baby

Parodia filmów grozy przedstawia historię młodej pary, która spodziewa się dziecka i która przeprowadza się do nawiedzonego budynku w Nowym Orl (...)

film Hemlock Grove plakat Hemlock Grove (2013) Horror, Sci-Fi, Serial, Thriller
Hemlock Grove

Kiedy w tytułowym miasteczku młoda dziewczyna zostaje zamordowana, podejrzenie pada na cygańską nastolatkę i rozpieszczonego małolata.

film I Spit on Your Grave 2 plakat I Spit on Your Grave 2 (2013) Horror, Kryminał, Thriller
I Spit on Your Grave 2

film In the Flesh plakat In the Flesh (2013) Dramat, Horror, Serial
In the Flesh

Akcja zaczyna się po stłumieniu przez ludzi powstania zorganizowanego przez zombie. Nieumarli zostają schwytani i przekazani do ośrodków medyczny (...)

film Istnienie plakat Istnienie (2013) Horror, Mystery, Thriller
Haunter

Duch nastolatki, która umarła wiele lat temu próbuje przedostać się do świata żywych aby uratować osobę przed przeznaczeniem z którym sama m (...)

film Jug Face plakat Jug Face (2013) Horror
Jug Face

Film opowiada historię ciężarnej nastolatki, która próbuje uciec od społeczności mieszkającej w lesie kiedy odkrywa, że może zostać złożo (...)

film Krwawe dziedzictwo plakat Krwawe dziedzictwo (2013) Horror
Bloodline

W roku 1779 indiański szaman rzucił klątwę na osadników odpowiedzialnych za morderstwo członka jego plemienia. 250 lat później seminarzysta Br (...)

film Mama plakat Mama (2013) Horror
Mama

Pewnego dnia siostry Victoria i Lilly znikają bez śladu, a ich wujek Lucas wraz z narzeczoną Annabel, poświęcają cały swój czas na poszukiwani (...)

film Maniac plakat Maniac (2013) Horror, Kryminał
Maniac

film Martwe zło plakat Martwe zło (2013) Fantasy, Horror
Evil Dead

Mia (Jane Levy), młoda kobieta, której życie zostało zniszczone na skutek bolesnej straty i uzależnienia od narkotyków, namawia swojego brata Da (...)

film Małpia łapa plakat Małpia łapa (2013) Horror
The Monkey's Paw

film Naznaczony: rozdział 2 plakat Naznaczony: rozdział 2 (2013) Horror
Insidious: Chapter 2

Doświadczająca nadprzyrodzonych zjawisk rodzina Lambertów robi wszystko, żeby odkryć tajemniczą prawdę, która w niewytłumaczalny sposób łą (...)

film Obecność plakat Obecność (2013) Horror, Thriller
The Conjuring

Zanim powstało Amityville, było Harrisville. "Obecność" opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk (...)

film Oculus plakat Oculus (2013) Horror
Oculus

Historia Kaylie i Tima, siostry i brata, którzy jako dzieci obserwowali, jak ich rodziców powoli ogarnia szaleństwo prowadzące do strasznych wydar (...)

film Okrutny testament plakat Okrutny testament (2013) Horror
Cruel Will

Paul (Arron Kinser) i Lily (Marissa Pistone) są uznawani za idealną parę. Poznali się, gdy byli jeszcze dziećmi, z czasem ich uczucie stawało si (...)

film Open Grave plakat Open Grave (2013) Horror
Open Grave

film Ostatni egzorcyzm. Część 2 plakat Ostatni egzorcyzm. Część 2 (2013) Horror
The Last Exorcism 2

Nell Sweetzer (Ashley Bell) dochodzi do siebie po egzorcyzmie, który z trudem udało jej się przeżyć. Wskutek głębokiego szoku nie pamięta praw (...)

film Pet Sematary plakat Pet Sematary (2013) Horror
Pet Sematary

film Pinkville plakat Pinkville (2013) Dramat, Horror, Wojenny
Pinkville

film Piła mechaniczna 3D plakat Piła mechaniczna 3D (2013) Horror
Texas Chainsaw

Dawno temu, w małym miasteczku w Teksasie, pięcioro młodych ludzi stało się uczestnikami tragedii. Nie mogli się spodziewać, że tego feralnego (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 66 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.