Filmy horrory 2012 roku

Znaleźliśmy filmy horrory: 67

gatunek: rok:
film Rec 3 plakat Rec 3 (2012) Horror
Rec 3 Genesis

Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z (...)

film Resident Evil: Potępiene plakat Resident Evil: Potępiene (2012) Akcja, Animowany, Familijny, Horror
Resident Evil: Damnation

Amerykański agent specjalny Leon S. Kennedy węszy w małym wschodnio-europejskim państewku, by zweryfikować pogłoski o użyciu podczas wojny tzw. (...)

film Resident Evil: Retrybucja plakat Resident Evil: Retrybucja (2012) Akcja, Horror, Sci-Fi
Resident Evil: Retribution

Śmiertelny wirus "T", wyprodukowany przez Korporację Umbrella, sieje spustoszenie na Ziemi, przekształcając populację ludzi w zastępy krwiożerc (...)

film Resolution plakat Resolution (2012) Horror, Mystery, Thriller
Resolution

film Return of the Killer Shrews plakat Return of the Killer Shrews (2012) Horror
Return of the Killer Shrews

film Saga Saga "Zmierzch": Przed Świtem - Część 2 (2012) Horror, Romantyczny
Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2, The

Wszystko co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampir (...)

film Sawney: Kanibal ze Szkocji plakat Sawney: Kanibal ze Szkocji (2012) Horror
Sawney: Flesh of Man

Szkocja. Sawney Bean (David Hayman) jest członkiem rodziny kanibali, która odpowiada za ponad tysiąc morderstw. Mężczyzna jeździ po mieście cza (...)

film School Spirits plakat School Spirits (2012) Dokumentalny, Horror, Serial
School Spirits

film Silent Hill: Apokalipsa3D plakat Silent Hill: Apokalipsa3D (2012) Horror
Silent Hill: Revelation 3D

Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona (...)

film Silent Night plakat Silent Night (2012) Horror
Silent Night

film Sinister plakat Sinister (2012) Horror, Kryminał
Sinister

Dom na przedmieściach. Ellison (Ethan Hawke), autor powieści sensacyjnych, wprowadza się tu z rodziną. Na strychu znajduje taśmy, kroniki filmowe (...)

film Striptizerki kontra wilkołaki plakat Striptizerki kontra wilkołaki (2012) Akcja, Horror, Komedia, Przygodowy
Strippers vs Werewolves

Śmierć zbyt rozochoconego klienta okazuje się dopiero początkiem problemów londyńskiego klubu ze striptizem. Zabity mężczyzna był bowiem wilk (...)

film Strzeż się klauna plakat Strzeż się klauna (2012) Horror
Stitches

Richard Grindle (Ross Noble) zarabia na życie jako klaun. Pewnego dnia spóźnia się na jedno z przyjęć urodzinowych. Na domiar złego uczestnicz (...)

film Świeże mięso plakat Świeże mięso (2012) Horror, Komedia
Fresh Meat

Dwóch pechowych przestępców, uciekając przed wymiarem sprawiedliwości, trafia do domu średniozamożnej maoryskiej rodziny. Gangsterzy - bracia T (...)

film The Secret of Crickley Hall plakat The Secret of Crickley Hall (2012) Dramat, Horror, Serial
The Secret of Crickley Hall

film The Strange and Eerie Memoirs of Billy Wuthergloom plakat The Strange and Eerie Memoirs of Billy Wuthergloom (2012) Dramat, Horror, Krótkometrażowy, Przygodowy
The Strange and Eerie Memoirs of Billy Wuthergloom

film Trzeźwe potwory plakat Trzeźwe potwory (2012) Horror, Komedia, Sci-Fi
Grabbers

Wysepka w Irlandii. Nieoczekiwanie w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy - ginie załoga kutra rybackiego, na brzeg wyrzucone zostają martwe (...)

film Umarłe dusze plakat Umarłe dusze (2012) Horror
Dead Souls

Johnny Petrie (Jesse James) w dniu swoich osiemnastych urodzin dowiaduje się, że był adoptowany. Odkrywa też, że odziedziczył farmę w stanie Ma (...)

film Umrzeć przed świtem plakat Umrzeć przed świtem (2012) Horror, Komedia
Dead Before Dawn 3D

Casper Galloway już za dwa tygodnie kończy college, to nadal mieszka z mamą i nie wie, co tak naprawdę chce robić w życiu. Wszystko się zmienia (...)

film Underworld: Przebudzenie plakat Underworld: Przebudzenie (2012) Akcja, Fantasy, Horror
Underworld: Awakening

Od czasu, kiedy Selene i jej kochanek – półczłowiek półLykan – Michael, pokonali wampira Eldera Marcusa minęło 15 lat. W międzyczasie, rod (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 67 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.