Filmy horrory 2010 roku

Znaleźliśmy filmy horrory: 63

gatunek: rok:
film Kołysanka plakat Kołysanka (2010) Horror, Komedia
Kołysanka

W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjn (...)

film Legion plakat Legion (2010) Akcja, Fantasy, Horror, Thriller
Legion

Po przerażającej biblijnej apokalipsie, grupa obcych sobie ludzi odciętych od świata w odległym przydrożnym barze na Południowym Zachodzie, nie (...)

film Lustra 2 plakat Lustra 2 (2010) Horror
Mirrors 2

Wewnątrz luster… Żyją umarli… Czekając na zemstę. Gdy młoda kobieta zostaje brutalnie zamordowana przed lustrem, będącym portalem do świa (...)

film Mandragora plakat Mandragora (2010) Fantasy, Horror, Przygodowy
Mandrake

film Miasteczko plakat Miasteczko (2010) Horror
Hepzibah Sie holt dich im Schlaf

film Na wysokości plakat Na wysokości (2010) Horror, Sci-Fi
Altitude

film Napaść plakat Napaść (2010) Horror
Kidnapped, Sucuestrados

Jaime (Fernando Cayo) i Marta (Ana Wagener) są zamożnym, szczęśliwym małżeństwem. Właśnie, wraz z nastoletnią córką Isabel (Manuela Vellé (...)

film Naznaczony plakat Naznaczony (2010) Horror
Insidious

Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadka (...)

film Nie bój się ciemności plakat Nie bój się ciemności (2010) Horror
Don't Be Afraid of the Dark

Siedmioletnia Sally przyjeżdża do Rhode Island, by zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego narzeczoną (Katie Holmes). Mimo przestróg, dziew (...)

film Nienasycone plakat Nienasycone (2010) Fantasy, Horror, Melodramat
Wir sind die nacht

Lena (Karoline Herfurth ) jest dorastającą, zbuntowaną dziewczyną, która nie potrafi dogadać się ani z rodziną, ani z rówieśnikami. Sfrustro (...)

film Nocna bestia plakat Nocna bestia (2010) Akcja, Horror
13Hrs

film Oczy Julii plakat Oczy Julii (2010) Horror, Thriller
Los ojos de Julia

Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w ży (...)

film Odrzucona plakat Odrzucona (2010) Horror, Thriller
Splintered

film Opętani plakat Opętani (2010) Horror
Crazies, The

David jest szanowanym szeryfem w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z meczy bejsbolowych na boisku pojawia się znany wszystkim (...)

film Opona plakat Opona (2010) Dramat, Horror, Komedia
Rubber

Robert - opona samochodowa porzucona na pustyni, nagle ożywa. Nabywa umiejętność poruszania się po pustyni, odkrywa w sobie pasję do niszczenia (...)

film Ostatni egzorcyzm plakat Ostatni egzorcyzm (2010) Horror
The Last Exorcism

Wielebny Cotton Marcus przeprowadził w swoim życiu niezliczoną liczbę egzorcyzmów. Teraz, na skraju wyczerpania fizycznego i ze złamaną wiarą (...)

film Paranormal Activity 2 plakat Paranormal Activity 2 (2010) Horror
Paranormal Activity 2

Film opowiada o rodzinie zmagającej się z dziwnymi zjawiskami, które zachodzą w ich domu. Produkcja jest kontynuacją kasowego filmu z 2007 roku.

film Pirania 3D plakat Pirania 3D (2010) Horror
Piranha 3-D, Pirania 3DD

Jezioro Wiktoria to raj dla tysięcy młodych ludzi spragnionych słońca, wody i niesamowitych imprez do rana. Jednak spokojne zazwyczaj wody jeziora (...)

film Piła 3D plakat Piła 3D (2010) Horror
Saw 3D

Toczy się brutalna walka nad dziedzictwem Jigsawa. Ludzie, którym udało się przeżyć śmiertelną grę, tworzą tymczasem grupę wsparcia. Przewo (...)

film Plaga wampirów plakat Plaga wampirów (2010) Horror, Sci-Fi
Stake Land

Ameryka w niedalekiej przyszłości. Martin (Connor Paolo) jest ostatnim żyjącym członkiem swojej rodziny - jego najbliżsi zostali zgładzeni prze (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 63 filmów 2010 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2010 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2010 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.