Filmy fantasy 2012 roku

Znaleźliśmy filmy fantasy: 32

gatunek: rok:
film Niezwykłe życie Timothy Greena plakat Niezwykłe życie Timothy Greena (2012) Dramat, Fantasy, Komedia
The Odd Life of Timothy Green

Mądre i wzruszające kino, które udowadnia, że niespodziewane wydarzenia mogą być najlepszym darem od losu. Wyprodukowany przez studio Disneya fi (...)

film Opowieść wigilijna Carol plakat Opowieść wigilijna Carol (2012) Familijny, Fantasy
It's Christmas, Carol!

Carol (Emmanuelle Vaugier) jest odnoszącą sukcesy młodą kobietą, która żelazną ręką prowadzi wydawnictwo. Pracownicy tęsknią za zmarłą s (...)

film ParaNorman plakat ParaNorman (2012) Animowany, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy, Thriller
ParaNorman 3D

Akcja filmu ParaNorman rozgrywa się w miasteczku Blithe Hollow, czerpiącym korzyści ze słynnego polowania na czarownice, które odbyło się na je (...)

film Pinokio plakat Pinokio (2012) Animowany, Familijny, Fantasy
Pinocchio

Ubogi stolarz Dżeppetto czuje się samotny i tęskni za towarzystwem. Pewnego dnia, znajduje niezwykły kawałek drewna i postanawia wyrzeźbić drew (...)

film Return of Captain Kidd, The plakat Return of Captain Kidd, The (2012) Fantasy, Przygodowy
Return of Captain Kidd, The

film Ruby Sparks plakat Ruby Sparks (2012) Fantasy, Komedia, Romantyczny
Ruby Sparks

film Science of Cool, The plakat Science of Cool, The (2012) Fantasy, Komedia
Science of Cool, The

film Sinbad plakat Sinbad (2012) Fantasy, Przygodowy, Serial
Sinbad

film Śnieżka plakat Śnieżka (2012) Dramat, Fantasy
Blancanieves

Nowa wersja słynnej baśni braci Grimm o królewnie Śnieżce, opowiedziana w rytmie flamenco. Niezwykły hołd dla kina niemego, porównywany przez (...)

film Ted plakat Ted (2012) Fantasy, Komedia
Ted

Film opowiada historię Johna Bennetta (Mark Wahlberg), którego życzenie z dzieciństwa sprawia, że ożywa jego ukochany pluszowy miś, Ted. Prawie (...)

film Underworld: Przebudzenie plakat Underworld: Przebudzenie (2012) Akcja, Fantasy, Horror
Underworld: Awakening

Od czasu, kiedy Selene i jej kochanek – półczłowiek półLykan – Michael, pokonali wampira Eldera Marcusa minęło 15 lat. W międzyczasie, rod (...)

film Wilcze dzieci plakat Wilcze dzieci (2012) Animowany, Familijny, Fantasy
Ōkami Kodomo no Ame to Yuki

Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilk (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 32 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.