Filmy fantasy 2011 roku

Znaleźliśmy filmy fantasy: 38

gatunek: rok:
film 3D Hugo i jego wynalazek plakat 3D Hugo i jego wynalazek (2011) Familijny, Fantasy, Przygodowy
Hugo

Film zrealizowany na podstawie ksiązki Briana Selznicka. Bohaterem jest Hugo-sierotamieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, g (...)

film Beastly plakat Beastly (2011) Dramat, Fantasy, Romantyczny
Beastly

film Camelot plakat Camelot (2011) Dramat, Fantasy, Historyczny, Serial, Kostiumowy
Camelot

Serial opowiadający o życiu Króla Artura oraz zamku Camelot. W wyniku nagłej śmierci króla Uthera w Brytanii zaczyna panować haos. Czarnoksię (...)

film Conan Barbarzyńca 3D plakat Conan Barbarzyńca 3D (2011) Fantasy, Przygodowy
Conan the Barbarian

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh (...)

film Czarownice z Oz plakat Czarownice z Oz (2011) Fantasy, Komedia, Serial
The Witches of Oz

Dorotka Gale odkrywa, że jej poczytne książki dla dzieci są w rzeczywistości oparte na jej tłumionych wspomnieniach z dzieciństwa, z krainy Oz. (...)

film Człowiek z przyszłości plakat Człowiek z przyszłości (2011) Fantasy, Komedia
O Homem do Futuro, The Man from the future

Zero (Wagner Moura) jest genialnym naukowcem, pochłoniętym poszukiwaniem nowego źródła energii. Jego myśli skupione są też na pewnej feralnej (...)

film Dawno, dawno temu plakat Dawno, dawno temu (2011) Dramat, Fantasy, Serial
Once Upon a Time

Bohaterami serii są postacie ze starych baśni. Są to Babcia i Czerwony Kapturek, Zła Królowa i Królewna Śnieżka oraz Książę z Bajki, córka (...)

film Fullmetal Alchemist: Święta Gwiazda Milos plakat Fullmetal Alchemist: Święta Gwiazda Milos (2011) Akcja, Animowany, Familijny, Fantasy
Hagane no Renkinjutsushi: Milos no Sei-Naru Hoshi, The sacred star of Milos

Akcja filmu rozpoczyna się sekwencją snu młodej dziewczyny, w którym jej rodzice zostają siłą zabrani z domu przez żołnierzy. Gdy się budzi, (...)

film Girl Walks Into a Bar plakat Girl Walks Into a Bar (2011) Dramat, Fantasy, Komedia
Girl Walks Into a Bar

film Gra o tron plakat Gra o tron (2011) Dramat, Fantasy, Przygodowy, Serial
Game of Thrones

Siedem rodów walczy na śmierć i życie o władzę nad krainą Westeros. Wyprodukowany przez HBO serial Gra o tron powstał na podstawie bestsellero (...)

film Green Latern plakat Green Latern (2011) Akcja, Fantasy, Przygodowy
Green Lantern

We wszechświecie równie olbrzymim, co tajemniczym od wieków istnieje pewna niezauważalna, lecz potężna siła – obrońcy pokoju i sprawiedliwo (...)

film Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2 plakat Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2 (2011) Dramat, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II

W drugiej części widowiskowego zakończenia serii walka sił dobra z siłami zła świata czarodziejów przeistacza się w otwartą wojnę. Stawka n (...)

film Immortals. Bogowie i herosi plakat Immortals. Bogowie i herosi (2011) Fantasy, Przygodowy
Immortals

Wiele lat po mitycznym zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Żądny władzy król Hyperion (Mickey Rourke) wy (...)

film Kiedy Święty Mikołaj spadł na ziemię plakat Kiedy Święty Mikołaj spadł na ziemię (2011) Familijny, Fantasy, Komedia
Als der Weihnachtsmann vom Himmel fiel, When Santa Fell to Earth

film Kot w butach 3D plakat Kot w butach 3D (2011) Animowany, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy
Puss in Boots

Przygody uwielbianego przez wszystkich kota… przyjaciela Shreka… Kot w Butach, który jako mistrz fechtunku organizuje napad, którego celem jest (...)

film Królowa balu plakat Królowa balu (2011) Dramat, Fantasy, Komedia
Teen Spirit

Amber Pollock jest królową w liceum Eugene Ashley. Lecz bez tytułu królowej balu nie jest to władza absolutna. Przez lata dziewczyna stawała na (...)

film Kłopoty rodu Pożyczalskich plakat Kłopoty rodu Pożyczalskich (2011) Familijny, Fantasy, Komedia
The Borrowers

Arietta Clock (Aisling Loftus) mieszka wraz z rodzicami (Christopher Eccleston i Sharon Horgan) pod podłogą. Miniaturowi ludzie należą do rodu Po (...)

film Latająca maszyna plakat Latająca maszyna (2011) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
The Flying Machine

Twórcy nagrodzonego Oscarem® filmu „Piotruś i wilk” przedstawiają imponującą rozmachem i nowatorstwem animacji oraz efektów specjalnych, pi (...)

film Livide plakat Livide (2011) Fantasy, Horror
Livide

film Mortal Kombat: Legacy plakat Mortal Kombat: Legacy (2011) Akcja, Fantasy, Kryminał, Serial
Mortal Kombat: Legacy

strona 1   |   2    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 38 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.