Filmy familijne 2015 roku

Znaleźliśmy filmy familijne: 55

gatunek: rok:
film 7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody plakat 7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody (2015) Animowany, Dziecięce, Familijny
Bai xue gong zhu zhi shen mi ba ba

W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratow (...)

film Albert: Up, Up And Away! plakat Albert: Up, Up And Away! (2015) Animowany, Familijny, Przygodowy
Albert: Up, Up And Away!

film Alpejska przygoda plakat Alpejska przygoda (2015) Familijny
Schellen-Ursli

Mały chłopiec musi zmierzyć się z prawdziwą alpejską zimą, aby odzyskać ważną rodzinną pamiątkę - dzwon Chalandamarz. Zanim jednak będ (...)

film Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa plakat Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa (2015) Animowany, Familijny
Alvin and the Chipmunks: The Road Chip, Alvin i Wiewiórki 4

Czwarta odsłona przygód niesfornych gryzoni. W nowym obrazie Alvin i jego kumple są przekonani, że Dave zamierza oświadczyć się swojej dziewczy (...)

film Anomalisa plakat Anomalisa (2015) Animowany, Familijny, Fantasy
Anomalisa

film Baranek Shaun plakat Baranek Shaun (2015) Animowany, Familijny, Przygodowy
Shaun the Sheep

Spin-off popularnego cyklu o przygodach Wallace'a i Gromita, sympatycznej pary składającej się z nieporadnego pana i sprytnego psa. Akcja "Shaun th (...)

film Barbie: Rockowa księżniczka plakat Barbie: Rockowa księżniczka (2015) Animowany, Familijny
Barbie in Rock'n Royals

W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka zmierzy się z nie lada wyzwaniem - zamieni się miejscami z E (...)

film Barbie: Super księżniczki plakat Barbie: Super księżniczki (2015) Animowany, Familijny
Barbie in Princess Power

Barbie wciela się w postać Kary, współczesnej księżniczki. Pewnego dnia Kara zostaje pocałowana przez magicznego motyla i odkrywa w sobie niezw (...)

film Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra plakat Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra (2015) Familijny
LasseMajas detektivbyrå - Stella Nostra

W małym cichym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina Panin (...)

film Bystry Bill plakat Bystry Bill (2015) Animowany, Dziecięce, Familijny
Blinky Bill the Movie

Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno tem (...)

film Były sobie człowieki plakat Były sobie człowieki (2015) Animowany, Familijny
Pourquoi j'ai (pas) mangé mon père

film Christmas Star plakat Christmas Star (2015) Familijny
A Christmas Star

film Czarodziejska góra plakat Czarodziejska góra (2015) Animowany, Dramat, Familijny
The Magic Mountain

"Czarodziejska Góra" to niezwykła opowieść o życiu Adama Jacka Winklera, którego historia mogłaby posłużyć za kanwę dla niejednego hollywoo (...)

film Daleko na północy plakat Daleko na północy (2015) Animowany, Familijny
Tout en Haut du Monde

film Dobry dinozaur plakat Dobry dinozaur (2015) Animowany, Familijny, Komedia
The Good Dinosaur

Wizja świata, w którym prehistoryczne gady żyją do dziś wśród ludzi. Bohaterami są członkowie rodziny sympatycznych dinozaurów.

film Dom plakat Dom (2015) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Home

"Dom" to film o przyjaźni i podróży, o bohaterach, którzy nie pasują do swoich światów, ale dzięki rodzącej się przyjaźni odkrywają, czym (...)

film Dummie the Mummy and the Sphinx of Shakaba plakat Dummie the Mummy and the Sphinx of Shakaba (2015) Familijny, Komedia, Przygodowy
Dummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba

film Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów plakat Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów (2015) Animowany, Dziecięce, Familijny
Mei ren yu zhi hai dao lai xi

film Dzielny kogut Maniek plakat Dzielny kogut Maniek (2015) Animowany, Familijny
Un gallo con muchos huevos

Sympatyczny nieletni kogut Maniek zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówi (...)

film Dziewczyna na krawędzi plakat Dziewczyna na krawędzi (2015) Dramat, Familijny
Girl on the Edge

Wrażliwa nastolatka z problemami Hannah Green (Taylor Spreitler) pada ofiarą cyberprzemocy. Nie mogąc poradzić sobie z traumą, zaczyna coraz bard (...)

strona 1   |   2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 55 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.