Filmy familijne 2012 roku

Znaleźliśmy filmy familijne: 58

gatunek: rok:
film Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości plakat Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości (2012) Familijny, Komedia, Przygodowy
Astérix et Obélix: Au Service de Sa Majesté

Rok 50 p.n.e. Głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej prze (...)

film Barbie: Księżniczka i Piosenkarka plakat Barbie: Księżniczka i Piosenkarka (2012) Animowany, Dziecięce, Familijny
Barbie: The Princess & The Popstar

film Bez nadzoru plakat Bez nadzoru (2012) Animowany, Familijny, Komedia, Serial
Unsupervised

film Dzieciaki mojej siostry same w domu plakat Dzieciaki mojej siostry same w domu (2012) Familijny
Min søsters børn alene hjemme

Dzieciaki mojej siostry same w domu to już piąta odsłona lubianego duńskiego cyklu o perypetiach piątki małych urwisów. Zapoczątkowana w 2001 (...)

film Dziennik cwaniaczka 3 plakat Dziennik cwaniaczka 3 (2012) Familijny, Komedia
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

film Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 3D plakat Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 3D (2012) Animowany, Familijny, Fantasy
Secret of the Wings

Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Oto magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemn (...)

film Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D plakat Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D (2012) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Ice Age: Continental Drift

Wszystko zaczyna się jak zwykle - Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje n (...)

film Fale jeziora plakat Fale jeziora (2012) Familijny, Komedia, Romantyczny
Lake Effects

Zdolna, robiąca błyskotliwą karierę w Los Angeles prawniczka Sara (Scottie Thompson) otrzymuje od młodszej siostry Lily (Madeline Zima) smutną w (...)

film Finn sam w domu: świąteczny skok plakat Finn sam w domu: świąteczny skok (2012) Familijny, Komedia
Home Alone: The Holiday Heist

film Frankenweenie plakat Frankenweenie (2012) Animowany, Familijny, Horror, Komedia, Sci-Fi
Frankenweenie

"Frankenweenie" to opowieść o małym chłopcu i jego psie, stworzona przez mistrza wyobraźni, Tima Burtona ("Alicja w Krainie Czarów", "Miasteczko (...)

film Gdzie jest Gwiazdka? plakat Gdzie jest Gwiazdka? (2012) Familijny, Fantasy
Reisen til julestjernen

Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i słuch (...)

film Gorące święta plakat Gorące święta (2012) Familijny
Chilly Christmas

film Hotel Transylwania plakat Hotel Transylwania (2012) Animowany, Familijny, Komedia
Hotel Transylvania 3D

Witamy w Hotelu Transylwania, ekskluzywnym pięciogwiazdkowym ośrodku wypoczynkowym, w którym wszelkiej maści potwory, stwory i ich rodziny mogą d (...)

film It's a SpongeBob Christmas! plakat It's a SpongeBob Christmas! (2012) Animowany, Familijny, Komedia
It's a SpongeBob Christmas!

film John Carter plakat John Carter (2012) Familijny, Przygodowy, Sci-Fi
John Carter

"John Carter" to zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom. Jest ekranizacją klasycznej (...)

film Kirikou , mężczyźni i kobiety plakat Kirikou , mężczyźni i kobiety (2012) Animowany, Familijny, Przygodowy
Kirikou et les hommes et les femme

film Królowa Śniegu plakat Królowa Śniegu (2012) Animowany, Familijny
Snezhnaya koroleva

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na ca (...)

film Księżycolud plakat Księżycolud (2012) Animowany, Familijny
Der Mondmann, Moon Man

Przeznaczona dla całej rodziny poetycka bajka o poszukiwaniu przyjaźni i bliskości. Obraz opowiada historię niezwykłej istoty, która wyrywa się (...)

film Liga Sprawiedliwych: Zagłada plakat Liga Sprawiedliwych: Zagłada (2012) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
Justice League: Doom

Batman gromadzi w komputerze poufne dane na temat innych superbohaterów z Ligi Sprawiedliwych. Wśród nich są między innymi Superman, Wonder Woman (...)

film Lorax plakat Lorax (2012) Animowany, Familijny
Dr. Seuss' The Lorax 3D

Adaptacja klasycznej opowieści Dr. Seussa o strażniku lasu i pewnym dwunastolatku, który wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula - jedy (...)

strona 1   |   2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 58 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.