Filmy dramaty 2015 roku

Znaleźliśmy filmy dramaty: 250

gatunek: rok:
film Creative Control plakat Creative Control (2015) Dramat
Creative Control

David to uzależniony od technologicznych nowinek, przemęczony pracownik agencji reklamowej. Przygotowuje kampanię o okularach nowej generacji, daj (...)

film Cudowny smak faworków plakat Cudowny smak faworków (2015) Dramat, Komedia
Le goût des merveilles, The Sense of Wonder

Louise (Virginie Efira), wdowa z dwójką dzieci, potrąca swoim samochodem mężczyznę imieniem Pierre (Benjamin Lavernhe). Nękana poczuciem winy, (...)

film Czarodziejska góra plakat Czarodziejska góra (2015) Animowany, Dramat, Familijny
The Magic Mountain

"Czarodziejska Góra" to niezwykła opowieść o życiu Adama Jacka Winklera, którego historia mogłaby posłużyć za kanwę dla niejednego hollywoo (...)

film Czas próby plakat Czas próby (2015) Dramat
The Finest Hours

Oparta na faktach produkcja opowiada o dramatycznej akcji ratunkowej, do której doszło w 1952 roku u wybrzeża Cape Cod. Potężna śnieżyca zniszc (...)

film Czy naprawdę wierzysz? plakat Czy naprawdę wierzysz? (2015) Dramat
Do You Believe?

Matthew nie może dojść do siebie po spotkaniu z ulicznym kaznodzieją. Tego wieczoru wszystko się zmieniło. Matthew przypomina sobie, że prawdzi (...)

film Człowiek z bieguna plakat Człowiek z bieguna (2015) Dramat, Komedia
Infinitely Polar Bear

Bohaterem obrazu jest mężczyzna (Ruffalo) cierpiący na chorobę afektywną dwubiegunową, który pewnego dnia postanawia odstawić leki. Szybko tra (...)

film Dama w vanie plakat Dama w vanie (2015) Biograficzny, Dramat
The Lady in the Van

Oparta na prawdziwych wydarzeniach poruszająca historia przyjaźni dwojga ludzi, która na zawsze zmieniła ich życie. Pojawienie się ekscentryczne (...)

film Dar plakat Dar (2015) Dramat
The Gift

Młode małżeństwo, Simon i Robyn, kupuje wymarzony dom, by w nim rozpocząć nowe życie. Przyszłość rysuje się w pięknych barwach, szczególn (...)

film Destrukcja plakat Destrukcja (2015) Dramat, Komedia
Demolition

Davis to bankiera zajmujący się inwestowaniem, który traci żonę w wypadku samochodowym. Teść naciska by mężczyzna wziął się w garść, ten (...)

film Digging for Fire plakat Digging for Fire (2015) Dramat
Digging for Fire

Tajemnicze znalezisko - kości i pistoletu - sprawia, że małżeństwo trzydziestolatków zaczyna zastanawiać się nad przyszłością i teraźniejs (...)

film Disco polo plakat Disco polo (2015) Dramat, Muzyczny
Disco polo

Szalone lata dziewięćdziesiąte, kiedy nad Wisłą zagościła wolność. Wielka transformacja, gorączka złota, Polska śni amerykański sen. Spe (...)

film Do utraty sił plakat Do utraty sił (2015) Dramat, Sportowy
Southpaw

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma piękną i kochającą żonę (Rachel McAdams), uroczą córk (...)

film Drugi Hotel Marigold plakat Drugi Hotel Marigold (2015) Dramat, Komedia
The Second Best Exotic Marigold Hotel, Marigold Hotel 2

Hotel Marigold odniósł sukces, dlatego Muriel (Maggie Smith) i Sonny (Dev Patel) postanawiają otworzyć filię. Tymczasem Evelyn (Judi Dench) i Dou (...)

film Dying of the Light plakat Dying of the Light (2015) Dramat, Thriller
Dying of the Light

film Dzieciństwo wodza plakat Dzieciństwo wodza (2015) Dramat
The Childhood of a Leader

"Dzieciństwo wodza" to mrożąca krew w żyłach baśń o początkach faszyzmu. Ten fantastyczno-historyczny dramat opowiada historię chłopca przeb (...)

film Dziennik panny służącej plakat Dziennik panny służącej (2015) Dramat
Journal d'une femme de chambre

Początek XX wieku, francuska prowincja. Celestine, śliczna młoda służąca przyjeżdża z Paryża do posiadłości Lanlaire. W nowym domu dziewczy (...)

film Dziewczyna na krawędzi plakat Dziewczyna na krawędzi (2015) Dramat, Familijny
Girl on the Edge

Wrażliwa nastolatka z problemami Hannah Green (Taylor Spreitler) pada ofiarą cyberprzemocy. Nie mogąc poradzić sobie z traumą, zaczyna coraz bard (...)

film Dziewczyna z portretu plakat Dziewczyna z portretu (2015) Biograficzny, Dramat
The Danish Girl

Biograficzny film przedstawia historię malarza Einara Wegenera (Eddie Redmayne) i jego żony Gerdy (Alicia Vikander). Był on jedną z pierwszych os (...)

film Earl i ja, i umierająca dziewczyna plakat Earl i ja, i umierająca dziewczyna (2015) Dramat
Me and Earl and the Dying Girl

Obraz powstał w oparciu o powieść Jesse'ego Andrewsa. Jej bohaterem jest Greg, nastolatek, którego w szkole nikt nie zauważa i który ma tylko je (...)

film Eichmann Show plakat Eichmann Show (2015) Dramat
The Eichmann Show

W 1961 roku Adolf Eichmann, główny architekt hitlerowskiego planu "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej", zostaje pojmany w Argentynie i pr (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 250 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.