Filmy dramaty 2015 roku

Znaleźliśmy filmy dramaty: 250

gatunek: rok:
film Beasts of No Nation plakat Beasts of No Nation (2015) Dramat, Wojenny
Beasts of No Nation

Obraz powstał na podstawie książki "Bestie znikąd", którą napisał Amerykanin nigeryjskiego pochodzenia, Uzodinma Iweala. Autor przedstawił w n (...)

film Before We Go plakat Before We Go (2015) Dramat, Komedia, Romantyczny
Before We Go

Obraz opowiada o dwojgu nieznajomych, którzy utknęli na noc w Nowym Jorku. Szybko nawiązuje się między nimi wyjątkowa więź.

film Bessie plakat Bessie (2015) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Bessie

Nazywana „Cesarzową bluesa” Bessie Smith przyszła na świat w biednej afroamerykańskiej rodzinie, w Chattanooga w stanie Tennessee. Od dzieciń (...)

film Better Call Saul plakat Better Call Saul (2015) Dramat, Komedia, Kryminał, Serial
Better Call Saul

Akcja rozgrywa się 6 lat przed momentem, gdy Saul Goodman poznaje Waltera White'a. Bohater nazywał się wówczas Jimmy McGill i jako drobny prawnicz (...)

film Biała jak mleko, czerwona jak krew plakat Biała jak mleko, czerwona jak krew (2015) Dramat
Bianca come il latte, rossa come il sangue

Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Ma zwyczaj nie czesać włosów i kocha grać w piłkę nożną, słu (...)

film Biały cień plakat Biały cień (2015) Dramat
White Shadow

W Tanzanii, Kenii i Kongo albinosi traktowani są jak lukratywny towar. Szamani płacą fortunę za części ciała i narządy dotkniętych bielactwem (...)

film Billions plakat Billions (2015) Dramat, Serial
Billions

film Blindspot: Mapa zbrodni plakat Blindspot: Mapa zbrodni (2015) Dramat, Kryminał, Serial
Blindspot

Thriller opowiada o agencie FBI (Sullivan Stapleton), który wpada na trop spisku, po tym, gdy na Times Square pojawia się naga kobieta. Okazuje się (...)

film Blokada plakat Blokada (2015) Dramat
Abluka

Na obrzeżach 14-milionowej metropolii, w atmosferze społecznych napięć, lęku i podejrzliwości, dochodzi do spotkania dwóch braci, którzy nie w (...)

film Blood and Oil plakat Blood and Oil (2015) Dramat, Serial
Blood and Oil

Akcja rozgrywa się w Północnej Dakocie, gdzie odkryto największe złoża ropy w Ameryce. - Czasem trzeba się ubrudzić, by stać się obrzydliwie (...)

film Body/Ciało plakat Body/Ciało (2015) Dramat
Body/Ciało

"Body/Ciało" to rozgrywająca się we współczesnej Polsce opowieść o trójce ludzi - prokuratorze (w tej roli Janusz Gajos), jego nastoletniej, c (...)

film Bone Tomahawk plakat Bone Tomahawk (2015) Dramat, Horror, Thriller, Western
Bone Tomahawk

Dziki Zachód. Mała leniwa mieścina o wiele znaczącej nazwie Bright Hope. Pusty Saloon, błękitne niebo, wypalony słońcem piasek. Cały ten spok (...)

film Brooklyn plakat Brooklyn (2015) Dramat
Brooklyn

Eilis w latach 50. przeprowadza się z małego irlandzkiego miasteczka na Brooklyn, gdzie - w przeciwieństwie do rodzinnych stron - ma mieszkanie, pe (...)

film Bumerang plakat Bumerang (2015) Dramat, Kryminał
Boomerang

Dramat rodzinny z domieszką kryminału. Antoine'a (Laurent Lafitte) właśnie opuściła żona. Załamany mężczyzna chce poprawić relację ze swoj (...)

film Capital plakat Capital (2015) Dramat, Serial
Capital

film Captive plakat Captive (2015) Dramat, Thriller
Captive

Film jest adaptacją opartej na faktach powieści "An Unlikely Angel" Ashley Smith i przedstawia historię Briana Nicholsa (David Oyelowo), mężczyzn (...)

film Carol plakat Carol (2015) Dramat
Carol

Film jest adaptacją powieści Patricii Highsmith, która przedstawia historię relacji dwóch zupełnie różnych od siebie kobiet żyjących w latac (...)

film Chemia plakat Chemia (2015) Dramat, Obyczajowy
Chemia

"Chemia" to film o miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci. Pomysłodawczynią projektu była zmarła w roku 2012 (...)

film Chór plakat Chór (2015) Dramat
Boychoir

Obraz przedstawia historię 11-letniego Steta (w tej roli Garrett Wareing), chłopca z problemami, który odkrywa miłość do muzyki dzięki wymagaj (...)

film Cmentarz wspaniałości plakat Cmentarz wspaniałości (2015) Dramat, Fantasy
Rak ti Khon Kaen, Cemetery of Splendour

Fabuła "Cmentarza wspaniałości" skupia się wokół dawnego budynku szkoły, w którym został utworzony szpital do opieki nad żołnierzami pogrą (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 250 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.