Filmy dramaty 2015 roku

Znaleźliśmy filmy dramaty: 250

gatunek: rok:
film 12 małp plakat 12 małp (2015) Dramat, Przygodowy, Serial
12 Monkeys

film 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi plakat 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2015) Dramat
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Dzieło powstało na podstawie książki Mitchella Zuckoffa. Publikacja opowiada o wydarzeniach, do jakich doszło 11 września 2012 roku w Bengazi w (...)

film 13 Minut plakat 13 Minut (2015) Biograficzny, Dramat
Elser, 13 Minutes

1 września 1939 roku z rozkazu Adolfa Hitlera armia niemiecka napada na Polskę. W wyniku błyskawicznej kampanii w ciągu kilku tygodni udaje się z (...)

film 33 plakat 33 (2015) Biograficzny, Dramat
The 33

film 6 Years plakat 6 Years (2015) Dramat
6 Years

Dan i Melanie to 20-letni kochankowie, którzy odkrywają miłość i życie. Znali się od dzieciństwa, ale w końcu pojawiło się uczucie. Po sze (...)

film A Deadly Adoption plakat A Deadly Adoption (2015) Dramat, Komedia, Thriller
A Deadly Adoption

Dzieło, które powstało dla telewizji Lifetime stanowi parodię melodramatów realizowanych przez Lifetime. Ferrell i Wiig wcielą się w małżeńs (...)

film A jeśli ciernie plakat A jeśli ciernie (2015) Dramat
If There Be Thorns

Rodzeństwo Christopher (Jason Lewis) i Cathy (Rachael Carpani) żyją ze sobą jako mąż i żona. Kilka lat temu uciekli od swojej matki Corrine Fox (...)

film A Most Violent Year plakat A Most Violent Year (2015) Akcja, Dramat, Kryminał
A Most Violent Year

Bohaterem obrazu jest ambitny latynoski imigrant (Oscar Isaac), który na początku lat 80. przybywa do Ameryki z wielkimi marzeniami i który wkrótc (...)

film A.D. plakat A.D. (2015) Dramat, Serial
A.D.

Cykl stanowi kontynuację serii "Biblia" i ukazuje wydarzenia po ukrzyżowaniu Chrystusa.

film Aferim! plakat Aferim! (2015) Dramat, Historyczny
Aferim!

Wołoszczyzna, 1835 rok. Dwóch jeźdźców przemierza jałowy krajobraz. To lokalny policjant Constandin i jego syn. Jeden ma na wszystko gotowy afor (...)

film Agnus Dei plakat Agnus Dei (2015) Dramat
Les Innocentes

film American Crime Story plakat American Crime Story (2015) Biograficzny, Dramat, Serial
American Crime Story

Antologia "American Crime Story" przybliży słynne, prawdziwe zbrodnie. Sprawa O.J. Simpsona przedstawiona zostanie jako pierwsza. Jeden z najbardzie (...)

film Amy plakat Amy (2015) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Amy

Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągn (...)

film Any Day plakat Any Day (2015) Dramat
Any Day

Vian McLean (Sean Bean), były bokser właśnie wyszedł z więzienia, w który spędził 12 lat za zamordowanie człowieka gołymi rękami. Mężczyz (...)

film Aquarius plakat Aquarius (2015) Dramat, Kryminał, Serial
Aquarius

Akcja produkcji inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami i rozgrywa się pod koniec lat 60. w Kalifornii. Sierżant policji w Los Angeles borykający (...)

film Ardeny plakat Ardeny (2015) Dramat
D'Ardennen

Kenneth wychodzi na wolność po odbyciu wyroku za nieudane włamanie. Nie był jedynym sprawcą, ale konsekwentnie krył swojego brata Dave'a i ukoch (...)

film Bad Ass 3 plakat Bad Ass 3 (2015) Akcja, Dramat
Bad Asses on the Bayou

film Bang Gang plakat Bang Gang (2015) Dramat
Bang Gang (une histoire d'amour moderne)

film Barany. Islandzka opowieść plakat Barany. Islandzka opowieść (2015) Dramat
Hrútar, Rams

Komediodramat Grimura Hakonarsona rozgrywa się w scenerii dalekiej Północy i opowiada historię dwóch braci, mieszkających na odludziu. Gummi (Si (...)

film Battle Creek plakat Battle Creek (2015) Dramat, Kryminał, Serial
Battle Creek

Serial przedstawia historię agenta FBI Miltona Chamberlaina (Josh Duhamel) oraz detektywa Russa Agnew (Dean Winters), którzy mimo skrajnie różnych (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 250 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.