Filmy dramaty 2014 roku

Znaleźliśmy filmy dramaty: 315

gatunek: rok:
film '71 plakat '71 (2014) Dramat
'71

film 1001 gramów plakat 1001 gramów (2014) Dramat
1001 Grams

Film porusza problematykę smutku, miłości oraz wielkich i małych życiowych wyzwań. Główną bohaterką jest grana przez Ane Dahl-Torp trzydzies (...)

film 20 000 dni na ziemi plakat 20 000 dni na ziemi (2014) Dokumentalny, Dramat
20,000 Days on Earth

Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret (...)

film 24: Jeszcze jeden dzień plakat 24: Jeszcze jeden dzień (2014) Akcja, Dramat, Mystery, Serial
24: Live Another Day

Składający się z 12 odcinków cykl stanowi kontynuację popularnej serii "24 godziny". Akcja rozgrywa się w Londynie, cztery lata po wydarzeniach (...)

film 3 serca plakat 3 serca (2014) Dramat
Trois coeurs

Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku Marc spóźnia się na pociąg do Paryża. Czekając na stacji, poznaje Sylvie. Po nocy spędzonej na space (...)

film 300: Początek imperium plakat 300: Początek imperium (2014) Akcja, Dramat
300: Rise of an Empire

Sequel przeboju "300" przedstawia przyczyny wybuchu wojen perskich oraz skupi się na bitwach stoczonych pod Maratonem i Artemizjonem. Twórcy przybli (...)

film 45 lat plakat 45 lat (2014) Dramat
45 Years

Bezdzietne małżeństwo z 45-letnim stażem, Kate i Geoff Mercer, przygotowuje się właśnie do świętowania rocznicy ślubu, gdy Geoff otrzymuje l (...)

film 72 godziny plakat 72 godziny (2014) Akcja, Dramat, Thriller
3 Days to Kill

Historia nieuleczalnie chorego szpiega (Costner), który planuje zakończyć karierę i spędzić ostatnie miesiące życia wraz z rodziną. W między (...)

film 9 mil plakat 9 mil (2014) Dramat
El Niño, El Nino, Odwaga

Gibraltar, południowa granica Europy. Dwa kontynenty, trzy państwa, czternaście kilometrów. Raj dla przemytników. Pieniądze są na wyciągnięci (...)

film 99 Homes plakat 99 Homes (2014) Dramat
99 Homes

Bezrobotny budowlaniec otrzymuje nakaz eksmisji z własnego domu. Mężczyzna z konieczności rozpoczyna pracę u tego samego pośrednika handlu nieru (...)

film A Perfect Day plakat A Perfect Day (2014) Dramat, Komedia
A Perfect Day

Opowieść przedstawia dzień z życia ratowników niosących pomoc humanitarną w rejonach objętych działaniami wojennymi. Widzowie poznają skrajn (...)

film A Slight Trick of the Mind plakat A Slight Trick of the Mind (2014) Dramat, Kryminał
A Slight Trick of the Mind

Akcja filmu rozgrywa się w 1947 roku. Sherlock Holmes po powrocie z Japonii przenosi się do sennej wioski w hrabstwie Sussex, gdzie zamieszkuje raze (...)

film Addicted plakat Addicted (2014) Dramat
Addicted

Pozornie szczęśliwa kobieta (Sharon Leal), która ma wszystko: kochającego i przystojnego męża, wspaniałe dzieci i udaną karierę. W rzeczywist (...)

film Adult Beginners plakat Adult Beginners (2014) Dramat, Komedia
Adult Beginners

Głównym bohaterem jest Jake (Nick Kroll), który właśnie stracił wszystko łącznie ze swoją prestiżową pracą w rozrywce. Mężczyzna przepro (...)

film Agnieszka plakat Agnieszka (2014) Dramat
Agnieszka

Po pięcioletniej odsiadce, bez grosza w kieszeni, Agnieszka Radomska (Gorczyca) ucieka do Niemiec. W Monachium trafia pod skrzydła 70-letniej Madame (...)

film Anarchia plakat Anarchia (2014) Dramat
Cymbeline, Anarchy

Obraz stanowi współczesną adaptację dzieła Szekspira "Cymbelin". To zainspirowana celtyckimi legendami opowieść o niewinności i zazdrości. Pr (...)

film Annie plakat Annie (2014) Dramat, Familijny, Muzyczny
Annie

Bohaterką musicalu jest tytułowa Annie (Quvenzhané Wallis), która jako małe dziecko została porzucona przez rodziców. Dziewczynka mieszka w sie (...)

film Arbiter uwagi plakat Arbiter uwagi (2014) Dramat
Arbiter uwagi

film Aurora plakat Aurora (2014) Dramat
Aurora

film Babylon plakat Babylon (2014) Dramat
Babylon

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 315 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.