Filmy animowane 2014 roku

Znaleźliśmy filmy animowane: 37

gatunek: rok:
film Munio: Strażnik Księżyca plakat Munio: Strażnik Księżyca (2014) Animowany, Familijny
Mune, le gardien de la lune, Mune: Guardian of the Moon

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z boh (...)

film Pan Peabody i Sherman plakat Pan Peabody i Sherman (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy
Mr. Peabody & Sherman

Głównym bohaterem opowieści jest pies Pan Peabody, naukowiec, który wynalazł wehikuł czasu. Razem ze swoim adoptowanym synem Shermanem (Max Char (...)

film Piksele plakat Piksele (2014) Animowany, Familijny
Pixels

Ziemia zostaje zaatakowana przez obcych podszywających się pod bohaterów popularnych w latach 80. gier komputerowych (m.in. Donkey Konga, Space Inv (...)

film Pim i Pom plakat Pim i Pom (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy
Pim & Pom: Het Grote Avontuur

Historia opowiadająca o przyjaźni między ostrożnym Pomem a impulsywnym, żądnym przygód Pimem która zostaje wystawiona na próbę, gdy muszą z (...)

film Pingwiny z Madagaskaru plakat Pingwiny z Madagaskaru (2014) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
The Penguins Of Madagascar

Superszpiedzy nie rodzą się ot tak - wykluwają się z jaj. Poznajcie historię najwspanialszych ptasich szpiegów wszech czasów: Skippera, Kowalsk (...)

film Pszczółka Maja. Film plakat Pszczółka Maja. Film (2014) Animowany, Dziecięce, Familijny
Maya the Bee Movie, Der Biene Maja der Film

Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja (...)

film Rechotek plakat Rechotek (2014) Animowany, Familijny
Ribbit

Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości - nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym p (...)

film Rio 2 plakat Rio 2 (2014) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Rio 2

Blu i Julia wiodą w Rio szczęśliwe życie. Mają trójkę cudownych dzieci: Bię, która wdała się w tatę i uwielbia czytać, łobuziaka Tiaro, (...)

film Samoloty 2 plakat Samoloty 2 (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy
Planes: Fire & Rescue

"Samoloty 2" to komedia przygodowa o elitarnej eskadrze dzielnych samolotów gaśniczych chroniących Turbocki Park Narodowy. Kiedy słynny na cały (...)

film Scooby-Doo! Koszmarne bramki! plakat Scooby-Doo! Koszmarne bramki! (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy
Scooby-Doo! Ghastly Goals!

Scooby-Doo, Shaggy, Fred, Daphne i Velma wybierają się na wakacje. Marzą im się spokój i odpoczynek. Chcą się dobrze bawić i zapomnieć o cał (...)

film Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu plakat Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu (2014) Animowany, Familijny
Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

Urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą Shaggy i Scooby biorą udział w losowaniu i wygrywają bilety na WrestleManię. Wraz z pozostałymi członkami ga (...)

film Sekrety morza plakat Sekrety morza (2014) Animowany, Familijny, Fantasy
Song of the Sea

Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach (...)

film Siedmiu krasnoludków i Śpiąca Królewna plakat Siedmiu krasnoludków i Śpiąca Królewna (2014) Animowany, Dziecięce, Familijny, Przygodowy
Der 7bte Zwerg, Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

Bobo, największy ciamajda spośród siedmiu krasnoludków, przypadkowo kłuje Królewnę Różę i zamienia ją w Śpiącą Królewnę. Wraz z nią w (...)

film Star Wars: Rebelianci plakat Star Wars: Rebelianci (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy, Sci-Fi, Serial
Star Wars Rebels

film Święty Mikołaj dla wszystkich plakat Święty Mikołaj dla wszystkich (2014) Animowany, Dziecięce, Familijny
Trippel Trappel Dierensinterklaas

film Wielka Szóstka plakat Wielka Szóstka (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Komedia, Sci-Fi
Big Hero 6, Wielka 6

Akcja filmu rozgrywa się w fikcyjnej metropolii San Fransokyo. Bohaterem jest geniusz Hiro Hamada i zbudowany przez niego robot, Baymax. Oboje zostan (...)

film Wilq Negocjator plakat Wilq Negocjator (2014) Animowany, Familijny, Krótkometrażowy
Wilq Superbohater

« Poprzednia 1   |   strona 2   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 37 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.