Filmy animowane 2013 roku

Znaleźliśmy filmy animowane: 32

gatunek: rok:
film Rysiek Lwie Serce plakat Rysiek Lwie Serce (2013) Animowany, Familijny
Justin y la espada del valor, Justin and the Knights of Valour

Pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem i krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Rysiek od (...)

film Samoloty 3D plakat Samoloty 3D (2013) Animowany, Familijny, Komedia
Planes

Dusty, samolot rolniczy, mały rozmiarem, ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Je (...)

film Sarila: Podróż do krainy legend plakat Sarila: Podróż do krainy legend (2013) Animowany, Familijny
The Legend of Sarila

Jesień 1910 roku, Daleka Północ. W obozowisku Eskimosów panuje głód, ich sytuacja z każdym dniem staje się coraz trudniejsza. Miejscowy szaman (...)

film Scooby-Doo! Mechaniczny pies plakat Scooby-Doo! Mechaniczny pies (2013) Animowany, Familijny
Scooby-Doo! Mecha Mutt Menace

Scooby i jego paczka wybierają się na coroczne targi naukowe w Centrum Kosmicznym w Houston. Wszyscy dobrze się bawią, podziwiając liczne wynalaz (...)

film Skubani plakat Skubani (2013) Animowany, Familijny, Komedia
Free Birds

Bohaterami filmu swą dwa indyki, które przenoszą się w przeszłość, aby zapobiec powstaniu tradycji zjadania indyka w Święto Dziękczynienia.

film Smerfy 2 plakat Smerfy 2 (2013) Animowany, Familijny, Fantasy, Komedia
The Smurfs 2

Zły czarnoksiężnik Gargamel powołuje do życia kilka złośliwych Smerfopodobnych stworzeń, zwanych Wredkami, mając nadzieję, że pomogą mu w (...)

film Tajemnica zielonego królestwa plakat Tajemnica zielonego królestwa (2013) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Epic

„Tajemnica Zielonego Królestwa” to animacja pełna humoru i akcji, która pokazuje niezwykły i nieznany świat. Twórcy „Epoki lodowcowej” i (...)

film Tarzan. Król dżungli plakat Tarzan. Król dżungli (2013) Animowany, Familijny
Tarzan

Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. (...)

film Turbo plakat Turbo (2013) Animowany, Familijny
Turbo

Turbo to mały gość z wielkim marzeniem. Ślimacze tempo nie jest dla niego wystarczające - pragnie nabrać prędkości. Trenuje każdego dnia, mie (...)

film Uniwersytet potworny plakat Uniwersytet potworny (2013) Animowany, Dziecięce, Familijny, Komedia, Przygodowy
Monsters University

Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie "Uniwersytet Potworny" - prequelu oscarowego h (...)

film Wiking Vic plakat Wiking Vic (2013) Animowany, Familijny, Serial
Vic the Viking

Poznajcie Vica - niepozornego, za to bardzo pomysłowego chłopca, który należy do skandynawskiego plemienia wikingów. Jego tata - Halvar - jest na (...)

film Zrywa się wiatr plakat Zrywa się wiatr (2013) Animowany, Biograficzny, Dramat, Familijny
The Wind Rises, Kaze tachinu

Zainspirowany konstrukcjami włoskiego inżyniera lotnictwa Gianni Caproniego Jiro od najmłodszych lat śni o lataniu i podniebnych przygodach. Ponie (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 32 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.