Filmy animowane 2012 roku

Znaleźliśmy filmy animowane: 35

gatunek: rok:
film Barbie: Księżniczka i Piosenkarka plakat Barbie: Księżniczka i Piosenkarka (2012) Animowany, Dziecięce, Familijny
Barbie: The Princess & The Popstar

film Bez nadzoru plakat Bez nadzoru (2012) Animowany, Familijny, Komedia, Serial
Unsupervised

film Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 3D plakat Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 3D (2012) Animowany, Familijny, Fantasy
Secret of the Wings

Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Oto magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemn (...)

film Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D plakat Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D (2012) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Ice Age: Continental Drift

Wszystko zaczyna się jak zwykle - Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje n (...)

film Frankenweenie plakat Frankenweenie (2012) Animowany, Familijny, Horror, Komedia, Sci-Fi
Frankenweenie

"Frankenweenie" to opowieść o małym chłopcu i jego psie, stworzona przez mistrza wyobraźni, Tima Burtona ("Alicja w Krainie Czarów", "Miasteczko (...)

film Hotel Transylwania plakat Hotel Transylwania (2012) Animowany, Familijny, Komedia
Hotel Transylvania 3D

Witamy w Hotelu Transylwania, ekskluzywnym pięciogwiazdkowym ośrodku wypoczynkowym, w którym wszelkiej maści potwory, stwory i ich rodziny mogą d (...)

film It's a SpongeBob Christmas! plakat It's a SpongeBob Christmas! (2012) Animowany, Familijny, Komedia
It's a SpongeBob Christmas!

film Kirikou , mężczyźni i kobiety plakat Kirikou , mężczyźni i kobiety (2012) Animowany, Familijny, Przygodowy
Kirikou et les hommes et les femme

film Królowa Śniegu plakat Królowa Śniegu (2012) Animowany, Familijny
Snezhnaya koroleva

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na ca (...)

film Księżycolud plakat Księżycolud (2012) Animowany, Familijny
Der Mondmann, Moon Man

Przeznaczona dla całej rodziny poetycka bajka o poszukiwaniu przyjaźni i bliskości. Obraz opowiada historię niezwykłej istoty, która wyrywa się (...)

film Liga Sprawiedliwych: Zagłada plakat Liga Sprawiedliwych: Zagłada (2012) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
Justice League: Doom

Batman gromadzi w komputerze poufne dane na temat innych superbohaterów z Ligi Sprawiedliwych. Wśród nich są między innymi Superman, Wonder Woman (...)

film Lorax plakat Lorax (2012) Animowany, Familijny
Dr. Seuss' The Lorax 3D

Adaptacja klasycznej opowieści Dr. Seussa o strażniku lasu i pewnym dwunastolatku, który wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula - jedy (...)

film Madagaskar 3 plakat Madagaskar 3 (2012) Animowany, Familijny, Komedia
Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Lew Alex oraz jego kumple: zebra Marty , hipopotamica Gloria i żyrafa Melman robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Ce (...)

film Mambo, Lula i piraci plakat Mambo, Lula i piraci (2012) Animowany, Familijny, Komedia
Marco Macaco

Piosenkarka Lula i dzielny strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę Carlosa, który zamierza przejąć władzę na wyspie prezydenta (...)

film Mega Spider-Man plakat Mega Spider-Man (2012) Animowany, Familijny, Przygodowy, Sci-Fi, Serial
Ultimate Spider-Man

film Merida waleczna plakat Merida waleczna (2012) Animowany, Familijny, Przygodowy
Brave

Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie (...)

film ParaNorman plakat ParaNorman (2012) Animowany, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy, Thriller
ParaNorman 3D

Akcja filmu ParaNorman rozgrywa się w miasteczku Blithe Hollow, czerpiącym korzyści ze słynnego polowania na czarownice, które odbyło się na je (...)

film Pinokio plakat Pinokio (2012) Animowany, Familijny, Fantasy
Pinocchio

Ubogi stolarz Dżeppetto czuje się samotny i tęskni za towarzystwem. Pewnego dnia, znajduje niezwykły kawałek drewna i postanawia wyrzeźbić drew (...)

film Piraci! plakat Piraci! (2012) Animowany, Familijny, Komedia
The Pirates! Band of Misfits

Kapitan Piratów posiada praktycznie wszystko, czego może potrzebować każdy pirat: kolorową papugę, statek, najlepszą załogę jaką można sobi (...)

film Prawie jak gladiator plakat Prawie jak gladiator (2012) Animowany, Familijny
Not Born to Be Gladiators

Twórcy filmu "Prawie jak gladiator" zabierają widzów w podróż do starożytnego Rzymu, gdzie, delikatnie mówiąc, nie wszyscy byli urodzonymi woj (...)

strona 1   |   2    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 35 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.