Filmy animowane 2011 roku

Znaleźliśmy filmy animowane: 42

gatunek: rok:
film Kung Fu Panda 2 plakat Kung Fu Panda 2 (2011) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Kung Fu Panda 2

W “Kung Fu Pandzie 2 3D ” marzenia Po (JACK BLACK) w końcu się spełniły i może on w pełni cieszyć się zasłużoną pozycją Smoczego Wojow (...)

film Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości plakat Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (2011) Animowany, Familijny, Komedia, Serial
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

film Latająca maszyna plakat Latająca maszyna (2011) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
The Flying Machine

Twórcy nagrodzonego Oscarem® filmu „Piotruś i wilk” przedstawiają imponującą rozmachem i nowatorstwem animacji oraz efektów specjalnych, pi (...)

film Matki w mackach Marsa plakat Matki w mackach Marsa (2011) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Mars Needs Moms

Wynieś śmieci! Zjedz brokuły! – po cóż innego potrzebna jest mama, niż po to, żeby stale kazać nam robić coś, na co wcale nie mamy ochoty? (...)

film Mniam! plakat Mniam! (2011) Animowany, Familijny
SeaFood, SeeFood

Smakowite opowieści żółwicy Magdy, zachwalającej specjały kuchni „nadwodnego” świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewsk (...)

film Na tropie króla lasu plakat Na tropie króla lasu (2011) Animowany, Familijny, Komedia, Serial
Flapacha, où es-tu? Floopaloo, where are you?

Energiczna Lisa i ciekawski Matt spędzają wakacje na letnim obozie w dolinie Surprise Valley. Dwójka kuzynów szybko odkrywa, że miejsce, w który (...)

film Największy z cudów plakat Największy z cudów (2011) Animowany, Dramat, Familijny
El Gran milagro

"Największy z cudów" to porywający, pełnometrażowy film animowany twórców "Epoki lodowcowej" i "Cristiady", dający nowe spojrzenie na cud, jak (...)

film Niezwyciężony Superman plakat Niezwyciężony Superman (2011) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
All-Star Superman

Widowiskowa animacja o przygodach komiksowego superbohatera. Tym razem sprawa jest poważna: w trakcie jednej z misji Superman zostaje napromieniowany (...)

film Pomarańczarka plakat Pomarańczarka (2011) Animowany, Familijny, Krótkometrażowy
Pomarańczarka

film Przygody Tintina plakat Przygody Tintina (2011) Animowany, Familijny, Przygodowy
Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn, The

Historia przedstawiona w filmie to perypetie młodego, ciekawego świata podróżnika i reportera Tintina i jego wiernego psa Snowy’ego, którzy odk (...)

film Rango plakat Rango (2011) Akcja, Animowany, Familijny, Przygodowy
Rango

Cała opowieść rozpoczyna się w momencie, kiedy Rango, po mnóstwie czasu spędzonym na oglądaniu świata przez szybę terrarium, gubi się na pus (...)

film Rio plakat Rio (2011) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Rio

Twórcy „Epoki lodowcowej” zapraszają na kolejny fantastyczny film. Historię o tym, że warto ryzykować i zaznać w życiu trochę szaleństwa. (...)

film Roman Barbarzyńca 3D plakat Roman Barbarzyńca 3D (2011) Animowany, Familijny, Przygodowy
Ronal barbaren

Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradziec (...)

film Sala samobójców plakat Sala samobójców (2011) Animowany, Familijny, Obyczajowy, Romantyczny, Thriller
Sala samobójców

„Sala samobójców” to film Jana Komasy jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć fil (...)

film Scooby-Doo! Pogromcy wampirów plakat Scooby-Doo! Pogromcy wampirów (2011) Animowany, Familijny
Scooby-Doo Music Of The Vampire

Scooby i jego przyjaciele trafiają do miasteczka, w którym trwa właśnie Festiwal Wampirów. Jak nietrudno zgadnąć, spotkają tam prawdziwych krw (...)

film Smerfy plakat Smerfy (2011) Animowany, Familijny
The Smurfs

Kiedy zły czarodziej Gargamel za sprawą magicznego portalu doprowadza do ucieczki Smurfów z ich wioski, małe niebieskie stworzonka trafiają do no (...)

film Szczęście to ciepły kocyk, Charlie Brown plakat Szczęście to ciepły kocyk, Charlie Brown (2011) Animowany, Familijny, Komedia
Happiness Is a Warm Blanket, Charlie Brown

Ciepła opowieść dla całej rodziny, oparta na popularnej komiksowej serii Fistaszki. Bohaterem filmu jest mały chłopiec, który zrobi wszystko, a (...)

film Tatsumi plakat Tatsumi (2011) Animowany, Biograficzny, Dramat, Familijny
Tatsumi

film Thor ratuje przyjaciół plakat Thor ratuje przyjaciół (2011) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Legends of Valhalla: Thor

Przygotuj się na przygodę większą niż tresowanie smoków! W niezwykłej krainie Wikingów wszystko jest możliwe. Tu marzenia naprawdę się spe (...)

film Thundercats plakat Thundercats (2011) Akcja, Animowany, Familijny, Przygodowy, Serial
Thundercats

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 42 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.