Filmy animowane 2010 roku

Znaleźliśmy filmy animowane: 29

gatunek: rok:
film Shrek Forever plakat Shrek Forever (2010) Animowany, Familijny, Komedia
Shrek Forever After

Cóż jeszcze może mieć do zrobienia ogr, który ma na swoim koncie spacyfikowanie strasznego smoka, uratowanie pięknej księżniczki i wyciągnię (...)

film Shrek ma wielkie oczy plakat Shrek ma wielkie oczy (2010) Animowany, Familijny, Komedia, Krótkometrażowy, Przygodowy
Scared Shrekless

film The Looney Tunes Show plakat The Looney Tunes Show (2010) Animowany, Dziecięce, Familijny, Serial
The Looney Tunes Show

film Toy Story 3 plakat Toy Story 3 (2010) Animowany, Familijny, Komedia
Toy Story 3

Andy, właściciel zabawek znany z poprzednich części filmu, wybiera się do college'u. Jego zabawki trafiają do przedszkola. A dzieciaki, prawdę (...)

film Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie plakat Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie (2010) Animowany, Familijny
Tropa de trapo en el país donde siempre brilla el sol

film Winx. Magiczna przygoda 3D plakat Winx. Magiczna przygoda 3D (2010) Animowany, Familijny
Winx Club 3D: Magic Adventure

Czarodziejka Smoczego Płomienia Bloom jest coraz bardziej znudzona obowiązkami księżniczki krainy Domino. Jednak kiedy złe wiedźmy uknują spise (...)

film Zakochany wilczek 3D plakat Zakochany wilczek 3D (2010) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Alpha and Omega

Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do (...)

film Zaplątani plakat Zaplątani (2010) Animowany, Familijny
Tangled

Komediowa baśń o wartkiej akcji. Flynn, czarujący młody awanturnik, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Zastaje tam piękną i pełną temp (...)

film Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata plakat Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata (2010) Animowany, Familijny, Przygodowy
Sammy's avonturen: De geheime doorgang

« Poprzednia 1   |   strona 2   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 29 filmów 2010 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2010 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2010 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.