Filmy akcji 2015 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 58

gatunek: rok:
film Slow West plakat Slow West (2015) Akcja, Thriller, Western
Slow West

Szkocki panicz (Kodi Smit-McPhee) przemierza rozległe prerie Dzikiego Zachodu w poszukiwaniu zaginionej miłości swojego życia - pięknej i odważn (...)

film Snajper plakat Snajper (2015) Akcja
American Sniper

Urodzony w Teksasie żołnierz budził postrach w Iraku, gdzie nadano mu przydomek al-Shaitan (diabeł). Żaden inny Amerykanin nie zanotował tak du (...)

film Survivor plakat Survivor (2015) Akcja, Thriller
Survivor

Główną bohaterką filmu jest pracownica Departamentu Stanu (Milla Jovovich), która zostaje wrobiona w zamach terrorystyczny. Kobieta rozpoczyna wa (...)

film Swap plakat Swap (2015) Akcja, Sci-Fi
WEAPONiZED

film Szybcy i wściekli 7 plakat Szybcy i wściekli 7 (2015) Akcja
The Fast and the Furious 7, Fast & Furious 7

Akcja "Szybkich i wściekłych 7" rozpoczyna się mniej więcej rok po tym jak zespół Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker) powraca po ułaskawie (...)

film Szybka pomoc plakat Szybka pomoc (2015) Akcja, Thriller
First Response

Doświadczona sanitariuszka Camilla (Dania Ramirez) i jej partner Gerry (Kristopher Turner) zostają porwani wraz z karetką przez dwóch zamaskowanyc (...)

film Terminator plakat Terminator (2015) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Terminator

film Terminator: Genisys plakat Terminator: Genisys (2015) Akcja, Sci-Fi
Terminator: Genesis

Tym razem tytułowy cyborg z przyszłości zostanie przysłany z powrotem w przeszłość, aby powstrzymać komputery przed wytworzeniem świadomości (...)

film The Adderall Diaries plakat The Adderall Diaries (2015) Akcja, Thriller
The Adderall Diaries

film The Gunman: Odkupienie plakat The Gunman: Odkupienie (2015) Akcja, Thriller
The Gunman

Historia Jima Terriera, zabójcy, który chce porzucić swe zajęcie dla ukochanej kobiety. Zmiana krwawej profesji okazuje się jednak trudniejsza, n (...)

film The Transporter Legacy plakat The Transporter Legacy (2015) Akcja
The Transporter Legacy

film The True Memoirs of an International Assassin plakat The True Memoirs of an International Assassin (2015) Akcja, Komedia
The True Memoirs of an International Assassin

film Transporter: Nowa moc plakat Transporter: Nowa moc (2015) Akcja
The Transporter Refueled

Frank Martin (Ed Skrein) otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się mario (...)

film Vice: Korporacja zbrodni plakat Vice: Korporacja zbrodni (2015) Akcja, Kryminał, Sci-Fi
Vice

Akcja filmu rozegra się w przyszłości, w którym bogaci obywatele mają możliwość przeżywania swoich fantazji (nawet tych najmroczniejszych) w (...)

film Wayward Pines plakat Wayward Pines (2015) Akcja, Dramat, Serial, Thriller
Wayward Pines

Agencie, Ethan Burke, przyjeżdża do sielskiego miasteczka w Idaho, Wayward Pines, by zbadać sprawę zniknięcia jego dwóch kolegów. W głównej r (...)

film Wind Walkers plakat Wind Walkers (2015) Akcja, Horror
Wind Walkers

film X-Men: Apocalypse plakat X-Men: Apocalypse (2015) Akcja, Fantasy, Przygodowy, Sci-Fi, Wojenny
X-Men: Apocalypse

W "X-Men: Apocalypse" bohaterowie stawią czoło najpotężniejszemu mutantowi ze wszystkich - tytułowemu Apocalypse. W 1983 roku niezniszczalny i ni (...)

film Zjawa plakat Zjawa (2015) Akcja, Dramat, Przygodowy
The Revenant

Głównym bohaterem jest myśliwy Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), który pewnego dnia zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia. Kapitan statku, na któ (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 58 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.