Filmy akcji 2014 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 80

gatunek: rok:
film Revenge Of The Green Dragons plakat Revenge Of The Green Dragons (2014) Akcja, Dramat, Kryminał
Revenge Of The Green Dragons

film Sabotage plakat Sabotage (2014) Akcja, Dramat, Kryminał
Sabotage

Głównym bohaterem jest dowódca elitarnej grupy wydziału antynarkotykowego DEA, który zostaje zmuszony do walki z niebezpiecznym kartelem. W trakc (...)

film Saga Wikingów plakat Saga Wikingów (2014) Akcja, Przygodowy
Northmen - A Viking Saga, Northmen: A Viking Saga

Wikingowie, pod przewodnictwem swojego młodego lidera, Asbjörna, docierają do wybrzeży Brytanii. Przyświeca im jeden cel: złupienia krainy. W po (...)

film Scorpion plakat Scorpion (2014) Akcja, Dramat, Serial
Scorpion

film Strażnicy galaktyki plakat Strażnicy galaktyki (2014) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Guardians of the Galaxy

Adaptacja komiksów Marvela przedstawia historię Petera Quilla (Chris Pratt), syna Ziemianki i kosmity, utalentowanego pilota i stratega, który jako (...)

film Stretch plakat Stretch (2014) Akcja, Komedia
Stretch

Obraz opowiada o szoferze o pseudonimie Stretch (Patrick Wilson), któremu nie wiedzie się w życiu. Aby odbić się od dna i spłacić długi, męż (...)

film Stretch Armstrong plakat Stretch Armstrong (2014) Akcja, Komedia
Stretch Armstrong

Film inspirowany jest zabawką produkowaną w latach 70. przez firmę Hasbro. Stretch Armstrong to niewielka figurka zaopatrzona w kończyny, które m (...)

film Świadek plakat Świadek (2014) Akcja, Thriller
Mea Culpa

Drogi dwóch policjantów - Simona (Vincent Lindon) i Francka (Gilles Lellouche) - rozchodzą się po tym, jak pierwszy pod pływem alkoholu powoduje (...)

film The Prince plakat The Prince (2014) Akcja
The Prince

Film opowiada o byłym egzekutorze mafii z Las Vegas, który zmuszony jest wrócić do miasta i stanąć twarzą w twarz z dawnymi wrogami, kiedy jego (...)

film The Raid 2: Infiltracja plakat The Raid 2: Infiltracja (2014) Akcja, Kryminał, Thriller
Serbuan maut 2: Berandal, The Raid 2: Berandal

Akcja sequela przeboju "The Raid" rozpoczyna się tuż po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym filmie. Pod jego koniec grupa specjalna policji zos (...)

film Tracers plakat Tracers (2014) Akcja
Tracers

Nowojorski kurier spłaca dług wobec organizacji przestępczej. Kiedy jego rower zderza się z Nikki, seksowną nieznajomą, chłopak poznaje świat (...)

film Transcendencja plakat Transcendencja (2014) Akcja, Dramat, Sci-Fi
Transcendence

Głównym bohaterem filmu jest doktor Will Caster (Depp), który wraz z grupą naukowców stara się zbudować superkomputer, poszerzający granice lu (...)

film Transformers: Wiek zagłady plakat Transformers: Wiek zagłady (2014) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Transformers 4, Transformers: Age of Extinction

Akcja kolejnej odsłony przebojowego cyklu rozegra się cztery lata po ataku na Chicago, który przedstawiono w trzeciej odsłonie. Tym razem fabuła (...)

film Udając gliniarzy plakat Udając gliniarzy (2014) Akcja, Komedia
Let's Be Cops

W głównych rolach w filmie występują Jake Johnson i Damon Wayans Jr. Wcielają się oni w dwóch kumpli, którzy przechadzają się po ulicach w w (...)

film We krwi plakat We krwi (2014) Akcja, Kryminał, Thriller
In The Blood

Bohaterką filmu jest kobieta (Gina Carano), która wybiera się na urlop wraz z mężem (Cam Gigandet). Podczas pobytu na Karaibach mąż zostaje por (...)

film Wielka Szóstka plakat Wielka Szóstka (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Komedia, Sci-Fi
Big Hero 6, Wielka 6

Akcja filmu rozgrywa się w fikcyjnej metropolii San Fransokyo. Bohaterem jest geniusz Hiro Hamada i zbudowany przez niego robot, Baymax. Oboje zostan (...)

film Wild Oats plakat Wild Oats (2014) Akcja, Dramat, Komedia
Wild Oats

Historia samotnej wdowy (MacLaine), która dostaje z ubezpieczania 5 milionów dolarów zamiast spodziewanych 50 tysięcy. Bohaterka wyrusza wraz z ko (...)

film Wojownicze żółwie ninja plakat Wojownicze żółwie ninja (2014) Akcja, Komedia, Przygodowy
Teenage Mutant Ninja Turtles

Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od polic (...)

film X-Men: Przeszłość, która nadejdzie plakat X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (2014) Akcja, Sci-Fi
X-Men: Days Of Future Past

W nowej odsłonie serii X-Meni przenoszą się w czasie, by zmienić historyczne wydarzenia dotyczące nie tylko mutantów, ale i ludzi.

film Young Ones plakat Young Ones (2014) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Thriller
Young Ones

Niedaleka przyszłość. Film opowiada o 14-letnim chłopcu (Kodi Smit-McPhee) walczącym o przetrwanie w rzeczywistości, w której woda stała się (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 80 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.