Filmy akcji 2014 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 80

gatunek: rok:
film Kite plakat Kite (2014) Akcja
Kite

Historia Sawy, dziewczynki, której rodzice zostają zamordowani. Sawę zabiera z ulicy pewien szemrany detektyw, który trenuje bezdomne dzieci, a na (...)

film Legenda Herkulesa plakat Legenda Herkulesa (2014) Akcja, Przygodowy
The Legend of Hercules

Film przybliży historię greckiego herosa zdradzonego przez króla i sprzedanego do niewoli. Półbóg będzie musiał użyć swej wielkiej siły, ab (...)

film Legends plakat Legends (2014) Akcja, Dramat, Kryminał, Serial
Legends

Martin Odum to agent FBI obdarzony umiejętnością przeistaczania się w nowe osoby na potrzeby infiltracyjnych zadań. Każda z kolejnych tożsamoś (...)

film LEGO: Przygoda plakat LEGO: Przygoda (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Komedia
Lego: The Movie

Opowieść o przygodach Emmeta (Pratt), przeciętnego ludzika Lego, robotnika, który przez pomyłkę zostaje wzięty za najbardziej wyjątkowego boha (...)

film Liga Sprawiedliwych: Uwięzieni w czasie plakat Liga Sprawiedliwych: Uwięzieni w czasie (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
JLA Adventures: Trapped In Time

Odległa przyszłość. Nastoletni superbohaterowie przypadkowo uwalniają zamrożonego w bryle lodu Lexa Luthora. Odwieczny wróg Supermana przenosi (...)

film Liga Sprawiedliwych: Wojna plakat Liga Sprawiedliwych: Wojna (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
Justice League: War

Ziemia znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie - grozi jej atak z kosmosu. Uratować planetę mogą tylko członkowie mitycznej Ligi Sprawied (...)

film Litewski przekręt plakat Litewski przekręt (2014) Akcja, Thriller
Redirected

"Litewski przekręt" to trzymająca w napięciu komedia kryminalna typu "Kac Vegas" i "Przekręt" w jednym, doprawiona niepoprawnym politycznie dowcip (...)

film Lucy plakat Lucy (2014) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Lucy

Lucy to kobieta, która zostaje zmuszona do pracy w charakterze kuriera narkotykowego. Kiedy narkotyk przypadkowo dostaje się jej organizmu, Lucy spo (...)

film Na skraju jutra plakat Na skraju jutra (2014) Akcja, Sci-Fi
Edge of Tomorrow

W rozgrywającym się w niedalekiej przyszłości filmie Cruise wciela się w oficera, który nigdy nie był na polu walki. Dowódcy wysyłają go jed (...)

film Need for Speed plakat Need for Speed (2014) Akcja
Need for Speed

Bohaterem jest kierowca wyścigowy Tobey Marshall (Paul) niesłusznie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. Po wyjściu z więzienia mężcz (...)

film Niebezpieczny poker plakat Niebezpieczny poker (2014) Akcja, Thriller
Gutshot Straight

Jack (George Eads) jest profesjonalnym pokerzystą, który jest winien duże pieniądze gangsterowi Paulie'emu Trunksowi (Steven Seagal), który nasy (...)

film Niesamowity Spider-Man 2 plakat Niesamowity Spider-Man 2 (2014) Akcja, Fantasy, Przygodowy
The Amazing Spider-Man 2

W nadchodzącym obrazie Peter Parker (Andrew Garfield) musi dzielić swój czas na walkę ze złoczyńcami w kostiumie Spider-Mana i pielęgnowanie zw (...)

film Niezgodna plakat Niezgodna (2014) Akcja, Przygodowy, Romantyczny
Divergent

Główną bohaterką filmu jest szesnastoletnia Tris Prior, której przyszło dorastać w czasach nowej utopii. Ludzi dzieli się na pięć frakcji. N (...)

film Niezniszczalni 3 plakat Niezniszczalni 3 (2014) Akcja
The Expendables 3, The Expendables III

Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, k (...)

film Nocny pościg plakat Nocny pościg (2014) Akcja, Dramat, Kryminał
Run All Night

Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca, Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sob (...)

film Non-Stop plakat Non-Stop (2014) Akcja, Mystery, Thriller
Non-Stop

W roli głównej występuje Liam Neeson. Aktor wciela się w doświadczonego wojskowego pracującego dla amerykańskich sił powietrznych, który podc (...)

film November Man plakat November Man (2014) Akcja, Thriller
The November Man

Głównym bohaterem obrazu jest były agent CIA (Brosnan), który z powodów osobistych powraca do akcji. Nim się zorientuje, trafi w sam środek śm (...)

film Polowanie na prezydenta plakat Polowanie na prezydenta (2014) Akcja, Przygodowy
Big Game

Bohaterem obrazu jest nieśmiały 13-latek (Onni Tommila), który na wzór swoich przodków przechodzi test na dorosłość - spędza samotnie jeden d (...)

film Pompeje plakat Pompeje (2014) Akcja, Dramat, Przygodowy
Pompeii

Opowieść o gladiatorze Milo (Kit Harington) który zakochuje się w szlachetnie urodzonej Flavii (Browning). Ich miłość zakłóca wybuch wulkanu, (...)

film Prawdziwa jazda plakat Prawdziwa jazda (2014) Akcja, Komedia
Ride Along

Film przedstawia losy szkolnego ochroniarza (Kevin Hart), który ma poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobi (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 80 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.