Filmy akcji 2014 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 80

gatunek: rok:
film Dead Snow: Red Vs. Dead plakat Dead Snow: Red Vs. Dead (2014) Akcja, Horror, Komedia
Dead Snow: Red Vs. Dead

Akcja najnowszego obrazu Wirkoli koncentruje się na ostatnim ocalałym z ataku bandy nazistowskich zombie z pierwszego filmu. Bohater będzie musiał (...)

film Drive Hard plakat Drive Hard (2014) Akcja, Komedia, Kryminał
Drive Hard

Historia amerykańskiego złodzieja Simona Kellera, który ucieka z USA i przenosi się do Australii. Na miejscu gotowy jest na kolejne skoki. Do szcz (...)

film Epicentrum plakat Epicentrum (2014) Akcja, Thriller
Into the Storm

Akcja filmu osadzona została w niewielkim miasteczku, Silverton, przez które przechodzi niespotykana w historii seria tornad. Cała miejscowość po (...)

film Everly plakat Everly (2014) Akcja, Thriller
Everly

Bohaterką jest tytułowa Everly, która musi stawić czoła fali płatnych zabójców nasłanych przez jej byłego mężczyznę, szefa mafii, a takż (...)

film Ewolucja planety małp plakat Ewolucja planety małp (2014) Akcja, Dramat, Sci-Fi
Dawn of the Planet of the Apes

Kontynuacja "Genezy planety małp" z 2011 roku. Akcja rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z pierwszej produkcji i skupia wokół grupy naukowc (...)

film From Dusk Till Dawn plakat From Dusk Till Dawn (2014) Akcja, Horror, Kryminał, Serial
From Dusk Till Dawn

film Furia plakat Furia (2014) Akcja, Dramat, Wojenny
Fury

Akcja obrazu rozgrywa się podczas II wojny światowej, a dokładniej w roku 1945. Film przedstawia historię pięciu członków amerykańskiej załog (...)

film Godzilla plakat Godzilla (2014) Akcja, Sci-Fi
Godzilla

Film opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, (...)

film Halo: Nightfall plakat Halo: Nightfall (2014) Akcja, Sci-Fi, Serial, Thriller
Halo: Nightfall

Akcja serialu rozegra się między wydarzeniami z gier "Halo 4" a "Halo 5". Głównym bohaterem nowego cyklu będzie cybernetycznie ulepszony superżo (...)

film Happy New Year plakat Happy New Year (2014) Akcja, Dramat, Komedia
Happy New Year

film Hercules: The Legend Begins plakat Hercules: The Legend Begins (2014) Akcja, Przygodowy
Hercules: The Legend Begins

W starożytnej Grecji 1200 pne, królowa ulega namowom Zeusa aby poświęcić syna i obalić tyranię rządów króla i przywrócić pokój na ziemi. (...)

film Hercules: The Thracian Wars plakat Hercules: The Thracian Wars (2014) Akcja, Przygodowy
Hercules: The Thracian Wars

Historia miłości między greckim półbogiem, a księżniczką Krety, która została obiecana na żonę starszemu bratu Herkulesa. Życie Herkules (...)

film Hiszpanka plakat Hiszpanka (2014) Akcja, Historyczny, Kryminał
Hiszpanka

Europa, grudzień 1918 roku. Miesiąc wcześniej odrodziła się Polska. Z Londynu do Warszawy, żeby objąć tekę premiera niepodległej, zmierza ko (...)

film I Am Wrath plakat I Am Wrath (2014) Akcja, Thriller
I Am Wrath

film Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 plakat Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 (2014) Akcja, Sci-Fi
The Hunger Games: Mockingjay Part 1

Dzieło jest kontynuacją dwóch wcześniejszych obrazów z serii, "Igrzysk śmierci" (2012) oraz "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia" (2013), i p (...)

film Jack Ryan: Teoria chaosu plakat Jack Ryan: Teoria chaosu (2014) Akcja, Dramat, Thriller
Jack Ryan: Shadow Recruit

Obraz "Jack Ryan: Teoria chaosu" opowiada historię młodego analityka finansowego, który odkrywa, że jego rosyjski pracodawca chce sfinansować ata (...)

film Jane Got a Gun plakat Jane Got a Gun (2014) Akcja, Dramat, Western
Jane Got a Gun

Historia tytułowej Jane (Natalie Portman), kobiety, która musi znaleźć sposób na obronę swojej farmy przed gangiem wyjętego spod prawa męża, (...)

film John Wick plakat John Wick (2014) Akcja, Thriller
John Wick

Wick to płatny zabójca, który przeszedł na emeryturę po śmierci żony. Kiedy pewien złodziej kradnie samochód Johna, zabijając przy tym psa j (...)

film Jupiter: Intronizacja plakat Jupiter: Intronizacja (2014) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Jupiter Ascending

Akcja rozgrywa się w przyszłości. Bohaterką jest Jupiter Jones (Mila Kunis), rosyjska imigrantka, która pracuje jako sprzątaczka, jednak jej pra (...)

film Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz plakat Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (2014) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Captain America: The Winter Soldier

Najnowsza część przygód Steve'a Rogersa, znanego również jako Kapitan Ameryka, rozgrywa się po nowojorskim kataklizmie, w którym znaczącą ro (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 80 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.