Filmy akcji 2014 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 80

gatunek: rok:
film 22 Jump Street plakat 22 Jump Street (2014) Akcja, Komedia, Kryminał
22 Jump Street

Bohaterowie znani z "21 Jump Street" (2012), oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) otrzymują kolejne zadanie, które będzie wymag (...)

film 22 minuty plakat 22 minuty (2014) Akcja
22 minut

film 24: Jeszcze jeden dzień plakat 24: Jeszcze jeden dzień (2014) Akcja, Dramat, Mystery, Serial
24: Live Another Day

Składający się z 12 odcinków cykl stanowi kontynuację popularnej serii "24 godziny". Akcja rozgrywa się w Londynie, cztery lata po wydarzeniach (...)

film 300: Początek imperium plakat 300: Początek imperium (2014) Akcja, Dramat
300: Rise of an Empire

Sequel przeboju "300" przedstawia przyczyny wybuchu wojen perskich oraz skupi się na bitwach stoczonych pod Maratonem i Artemizjonem. Twórcy przybli (...)

film 72 godziny plakat 72 godziny (2014) Akcja, Dramat, Thriller
3 Days to Kill

Historia nieuleczalnie chorego szpiega (Costner), który planuje zakończyć karierę i spędzić ostatnie miesiące życia wraz z rodziną. W między (...)

film Akademia wampirów plakat Akademia wampirów (2014) Akcja, Fantasy, Mystery
Vampire Academy: Blood Sisters

Obraz powstał na podstawie jednej z książek Richelle Mead. Bohaterką jest 17-letnia Rose Hathaway (w tej roli Zoey Deutch), która musi się odnal (...)

film Anomalia plakat Anomalia (2014) Akcja, Sci-Fi
The Anomaly

film Bad Ass 2: Twardziele plakat Bad Ass 2: Twardziele (2014) Akcja, Dramat
Bad Ass 2: Bad Asses

film Bangistan plakat Bangistan (2014) Akcja, Komedia
Bangistan

film Banita plakat Banita (2014) Akcja
Outcast

Akcja filmu rozgrywa się w X wieku w Chinach. Bohaterem jest wojownik imieniem Arken, (Hayden Christensen), który wyklęty przez swój ród, pragnie (...)

film Batman DCU: Syn Batmana plakat Batman DCU: Syn Batmana (2014) Akcja, Animowany, Familijny
Son of Batman

Batman wiedzie żywot samotnika. Jego jedyną misją jest ochrona Gotham City przed złoczyńcami. Wszystko jednak zmienia się, kiedy do miasta powra (...)

film Batman: Atak na Arkham plakat Batman: Atak na Arkham (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Kryminał
Batman: Assault on Arkham

Nad Gotham wisi śmiertelne niebezpieczeństwo. Amanda Waller tworzy grupę przestępców, których zadaniem jest włamanie się do Azylu Arkham, szpi (...)

film Bez litości plakat Bez litości (2014) Akcja, Kryminał, Thriller
The Equalizer, Sprawiedliwy

Bohater to były agent CIA Robert McCall (w tej roli Edward Woodward), który odchodzi z pracy, by móc naprawić swoje dawne, niezbyt szlachetne uczy (...)

film Bezlitosny plakat Bezlitosny (2014) Akcja, Thriller
Skin Trade

Bohaterem jest detektyw z New Jersey, Nick Cassidy (Dolph Lundgren), który wyrusza do Bangkoku, gdzie nawiązuje współpracę z tajskim policjantem (...)

film Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych plakat Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych (2014) Akcja, Dramat, Kryminał
Brick Mansions

Anglojęzyczna wersją "13. dzielnicy" w reżyserii Pierre'a Morela i według scenariusza Luca Bessona. Akcja przeniesiona została do Detriot. Damien (...)

film Bullet plakat Bullet (2014) Akcja
Bullet

Los Angeles. Frank 'Bullet' Marasco (Danny Trejo) jest tajniakiem, który sieje powszechny strach. Jego pięści są równie groźne, jak jego pistole (...)

film Castlevania plakat Castlevania (2014) Akcja, Horror
Castlevania

Wersja kinowa popularnej gry. Film obrazuje narodziny wampirycznego hrabiego i opowiada losy klanu Belmontów, czyli rodziny pogromców wampirów, kt (...)

film Chłodnia plakat Chłodnia (2014) Akcja, Thriller
Freezer

Robert Saunders (Dylan McDermott) budzi się w chłodni, oskarżony o kradzież ośmiu milionów dolarów należących do pewnego bogatego i groźnego (...)

film Czarownica plakat Czarownica (2014) Akcja, Dramat, Familijny, Fantasy, Mystery
Maleficent

Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swoje (...)

film Czasy ostateczne: Pozostawieni plakat Czasy ostateczne: Pozostawieni (2014) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Left Behind

Akcja filmu rozgrywa się w dniu, gdy niespodziewanie znikają miliony ludzi. Rayford Steele (Nicolas Cage) pilotuje samolot, kiedy dochodzi do traged (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 80 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.