Filmy akcji 2013 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 90

gatunek: rok:
film W obronie własnej plakat W obronie własnej (2013) Akcja, Thriller
Homefront

Głównym bohaterem thrillera jest Phil Broker (Statham), były agent DEA, który razem z rodziną przeprowadza się na prowincję. Ma nadzieję, że (...)

film Wielki mistrz plakat Wielki mistrz (2013) Akcja, Biograficzny, Dramat
Yi dai zong shi, The Grandmaster

Historia mistrza kung-fu, Yip Mana (Tony Leung Chiu Wai) - człowieka, który trenował Bruce'a Lee. Akcja rozgrywa się w latach 30. XX wieku, po upa (...)

film Wolverine plakat Wolverine (2013) Akcja, Sci-Fi
The Wolverine

"Wolverine" opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii "X-Men". Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letn (...)

film World War Z plakat World War Z (2013) Akcja, Dramat, Horror
World War Z

Pewnego zwyczajnego dnia, podczas spokojnej jazdy samochodem, Gerry Lane i jego rodzina wpadają w olbrzymi korek. Lane, były śledczy ONZ, szybko wy (...)

film Wszystko stracone plakat Wszystko stracone (2013) Akcja
All Is Lost

Fabuła koncentruje się wyłącznie na jednym bohaterze - samotnym mężczyźnie (Redford) na środku morza, który musi zmierzyć się z żywiołami (...)

film Wyścig plakat Wyścig (2013) Akcja, Biograficzny, Dramat
Rush

Obraz opowiada historię kierowcy Formuły 1 Nikiego Laudy (Daniel Brühl), który po wyjątkowo ciężkim wypadku chce powrócić na tor wyścigowy i (...)

film Włamywacze do usług plakat Włamywacze do usług (2013) Akcja, Komedia
In Security

Kevin (Ethan Embry) i Bruce (Michael Gladis) to najlepsi przyjaciele oraz współwłaściciele upadającej firmy ochroniarskiej. "Home Team Security", (...)

film Z Brooklynu na Manhattan plakat Z Brooklynu na Manhattan (2013) Akcja, Thriller
Brooklyn to Manhattan, N.Y.C. Underground

film Zrodzona z wojny plakat Zrodzona z wojny (2013) Akcja
Born of War

Wielka Brytania, czasy współczesne. Po brutalnym napadzie, w którym zabito jej rodziców, nastoletnia Mina (Sofia Black-D'Elia) pozostaje pod ochro (...)

film Zwyczajny człowiek plakat Zwyczajny człowiek (2013) Akcja, Thriller
A Common Man

Colombo, Sri Lanka. Tajemniczy bezimienny terrorysta (Ben Kingsley) decyduje się na desperacki krok. Podkłada pięć bomb w kluczowych punktach mias (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   4   |   strona 5   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 90 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.