Filmy akcji 2013 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 90

gatunek: rok:
film 1000 lat po Ziemi plakat 1000 lat po Ziemi (2013) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
After Earth

1000 lat po wydarzeniach, które zmusiły ludzi do ucieczki z Ziemi, pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige (Jaden Smith) i (...)

film 12 rund 2 plakat 12 rund 2 (2013) Akcja
12 Rounds: Reloaded

Gwiazdor WWE Randy Orton w akcji na najwyższych obrotach! Ratownik medyczny Nick Malloy (Orton) zostaje wciągnięty w śmiertelnie niebezpieczna gr (...)

film 47 Roninów plakat 47 Roninów (2013) Akcja, Dramat
47 Ronin

Film opowiada o czterdziestu siedmiu wyklętych samurajach, którzy pragną odzyskać honor i pomścić śmierć swojego mistrza. Zabił go zdradzieck (...)

film Agenci plakat Agenci (2013) Akcja, Kryminał, Thriller
2 Guns

Denzel Washington i Mark Wahlberg wcielają się w role agentów, pracujących dla konkurencyjnych biur wywiadowczych. Żaden z nich nie ma pojęcia, (...)

film Agenci T.A.R.C.Z.Y. plakat Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Cykl przedstawa historię tytułowej tajnej jednostki o nazwie "Tarcza" (S.H.I.E.L.D. - Supreme Headquarters, International Espionage, Law-Enforcement (...)

film Almost Human plakat Almost Human (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Almost Human

Akcja filmu rozgrywa się w roku 2048, w którym każdemu policjantowi przydzielany jest partner-android. Detektyw John Kennex (Urban) otrzymuje do po (...)

film Bank Lady plakat Bank Lady (2013) Akcja, Biograficzny
BankLady

film BioShock plakat BioShock (2013) Akcja, Sci-Fi
BioShock

film Bliski wróg plakat Bliski wróg (2013) Akcja
Enemies Closer

Były komandos Navy SEAL Henry (Tom Everett Scott) po zakończeniu służby podejmuje pracę w lasach nieopodal granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Pew (...)

film Blood of Redemption plakat Blood of Redemption (2013) Akcja
Blood of Redemption

film Charlie musi umrzeć plakat Charlie musi umrzeć (2013) Akcja, Komedia romantyczna
The Necessary Death of Charlie Countryman

Obraz przedstawia historię tytułowego Charliego Countrymana (Shia LaBeouf), chłopaka, który po śmierci matki przeprowadza się do Europy. Tam zak (...)

film Chennai Express plakat Chennai Express (2013) Akcja, Komedia romantyczna
Chennai Express

Rahul wybiera się w podróż do małego miasteczka w Tamil Nadu aby wypełnić ostatnią prośbę swojego dziadka: aby zanurzyć jego proch w Święt (...)

film Czas zapłaty plakat Czas zapłaty (2013) Akcja, Kryminał, Przygodowy
Welcome to the Punch

Głównym bohaterem opowieści jest były kryminalista, który musi porzucić swoją kryjówkę i wrócić do Londynu. Wszystko z powodu syna, który (...)

film Człowiek ze stali plakat Człowiek ze stali (2013) Akcja, Sci-Fi
Man of Steel

Urodzony jako Kal-El na Kryptonie, wychowany jako Clark na Ziemi. Do którego ze światów należy? W imię którego z nich walczy? Oto pytania, któr (...)

film Dary Anioła: Miasto kości plakat Dary Anioła: Miasto kości (2013) Akcja, Dramat, Fantasy, Mystery, Przygodowy, Romantyczny
The Mortal Instruments: City Of Bones

Główna bohaterka, Clary Fray, to na pierwszy rzut oka przeciętna nastolatka. Pewnego dnia odkrywa jednak, że w rzeczywistości wywodzi się z prad (...)

film Defiance plakat Defiance (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Defiance

film Droga w przeszłość plakat Droga w przeszłość (2013) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Rewind

film Elizjum plakat Elizjum (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Thriller
Elysium

Akcja filmu rozgrywa się w roku 2159. Ludzie podzieleni są na tych, którzy żyją na komfortowej stacji kosmicznej Elysium, zbudowanej przez korpor (...)

film Empire State plakat Empire State (2013) Akcja, Dramat
Empire State

film Escape Plan plakat Escape Plan (2013) Akcja, Thriller
Escape Plan

W obrazie Stallone wciela się w Raya Breslina, światowej sławy specjalistę od zabezpieczeń. Po przeprowadzeniu analizy wielu więzień, Breslin p (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 90 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.