Filmy akcji 2012 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 94

gatunek: rok:
film Tropem krwi plakat Tropem krwi (2012) Akcja, Kryminał
Cold Blooded

Frances Jane (Zoie Palmer) jest policjantką w Toronto. Pewnego wieczoru dostaje proste z pozoru zadanie. Ma pilnować więźnia Eddiego Cordero (Ryan (...)

film Ucieczka plakat Ucieczka (2012) Akcja, Historyczny, Thriller
Flukt

Rok 1363. Dziesięć lat wcześniej epidemia dżumy spustoszyła całą Europę. Uboga rodzina, której udało się przetrwać zarazę, postanawia wyb (...)

film Underworld: Przebudzenie plakat Underworld: Przebudzenie (2012) Akcja, Fantasy, Horror
Underworld: Awakening

Od czasu, kiedy Selene i jej kochanek – półczłowiek półLykan – Michael, pokonali wampira Eldera Marcusa minęło 15 lat. W międzyczasie, rod (...)

film Universal Soldier IV: Dzień sądu plakat Universal Soldier IV: Dzień sądu (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Universal Soldier: Day of Reckoning

film Uprowadzona 2 plakat Uprowadzona 2 (2012) Akcja, Kryminał, Thriller
Taken 2

Akcja „Uprowadzonej 2” rozpoczyna się dwa lata po wydarzeniach z części pierwszej. Relacje Bryana z jego córką Kim umocniły się, główny b (...)

film Vampyre Nation: Nacja wampirów plakat Vampyre Nation: Nacja wampirów (2012) Akcja, Horror, Sci-Fi
True Bloodthirst

Akcja rozgrywa się w niedalekiej w przyszłości, w której po wynalezieniu przez naukowców syntetycznej krwi społeczność wampirów ujawnia się (...)

film Vares: Ścieżka prawości plakat Vares: Ścieżka prawości (2012) Akcja, Kryminał
Vares - Kaidan tien kulkijat

Do Turku przyjeżdża wielebny Hukkanen (Markku Maalismaa) - znajomy ze studiów teologicznych byłego pastora Alanena (Matti Onnismaa) zaprzyjaźnion (...)

film Video Game High School plakat Video Game High School (2012) Akcja, Komedia, Serial
VGHS

film Wirusowy czynnik plakat Wirusowy czynnik (2012) Akcja, Dramat
The Viral Factor, Jik zin

Jon Man Fei (Jay Chou) jest agentem specjalnym, który zostaje wysłany na kolejną misję. Jego zadaniem jest eskortowanie ważnego świadka z Jordan (...)

film Wymazany plakat Wymazany (2012) Akcja, Thriller
The Expatriate, Erased

Głównym bohaterem opowieści jest były agent CIA (Aaron Eckhart), który przenosi się do Belgii, aby spędzić trochę czasu z 15-letnią córką (...)

film Z zimną krwią plakat Z zimną krwią (2012) Akcja, Horror
Skeleton Lake

Historia podstarzałego weterana wojennego, który niegdyś walczył w Wietnamie. Mężczyzna nie mogąc znieść wybryków kilku kryminalistów, post (...)

film Zabić bobra plakat Zabić bobra (2012) Akcja, Dramat, Thriller
To kill a beaver

Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zr (...)

film Zabójcze tornado plakat Zabójcze tornado (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Alien Tornado

film Zimne światło dnia plakat Zimne światło dnia (2012) Akcja, Thriller
The Cold Light of Day

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   4   |   strona 5   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 94 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.