Filmy akcji 2011 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 92

gatunek: rok:
film Elephant White plakat Elephant White (2011) Akcja
Elephant White

Pewien najemnik otrzymuje zlecenie w Tajlandii od 14-letniej dziewczynki. Zarówno to zadanie jak i jego zleceniodawczyni na zawsze odmienią jego ży (...)

film Elita zabójców plakat Elita zabójców (2011) Akcja, Thriller
Killer Elite

Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera (Robert de Niro), mentora Dannego (Jason Statham), by (...)

film Flying Swords of Dragon Gate, The plakat Flying Swords of Dragon Gate, The (2011) Akcja, Przygodowy
Flying Swords of Dragon Gate, The

film Fullmetal Alchemist: Święta Gwiazda Milos plakat Fullmetal Alchemist: Święta Gwiazda Milos (2011) Akcja, Animowany, Familijny, Fantasy
Hagane no Renkinjutsushi: Milos no Sei-Naru Hoshi, The sacred star of Milos

Akcja filmu rozpoczyna się sekwencją snu młodej dziewczyny, w którym jej rodzice zostają siłą zabrani z domu przez żołnierzy. Gdy się budzi, (...)

film Gantz 2 plakat Gantz 2 (2011) Akcja, Sci-Fi
Gantz Perfect Answer

Akcja rozpoczyna się kilka miesięcy po tej, która została przedstawiona w pierwszej części. Kurono ciągle walczy z obcymi pod kontrolą Gantzu (...)

film Geneza planety małp plakat Geneza planety małp (2011) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Rise of the Planet of the Apes

Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkank (...)

film Giganci ze stali plakat Giganci ze stali (2011) Akcja, Dramat, Sci-Fi
Real Steel

Rok 2020. Charlie Kenton (Hugh Jackman), kiedyś jeden z czołowych bokserów na świecie, musiał zakończyć karierę, gdy panowanie na ringu przej (...)

film Green Lantern plakat Green Lantern (2011) Akcja, Sci-Fi
Green Lantern 3D

We wszechświecie równie olbrzymim, co tajemniczym od wieków istnieje pewna niezauważalna, lecz potężna siła – obrońcy pokoju i sprawiedliwo (...)

film Green Latern plakat Green Latern (2011) Akcja, Fantasy, Przygodowy
Green Lantern

We wszechświecie równie olbrzymim, co tajemniczym od wieków istnieje pewna niezauważalna, lecz potężna siła – obrońcy pokoju i sprawiedliwo (...)

film Główny podejrzany plakat Główny podejrzany (2011) Akcja, Dramat, Kryminał
Prime Suspect

film House of the Rising Sun plakat House of the Rising Sun (2011) Akcja, Dramat, Kryminał
House of the Rising Sun

film Inwazja: bitwa o Los Angeles plakat Inwazja: bitwa o Los Angeles (2011) Akcja, Sci-Fi
Battle: Los Angeles

Od lat na całym świecie - Buenos Aires, Seul, Francja, Niemcy czy Chiny - dokumentowane są przypadki pojawienia się UFO. Ale w roku 2011, to co ki (...)

film Jackpot plakat Jackpot (2011) Akcja, Komedia, Kryminał
Arme Riddere

Kiedy Oscar Svendsen odzyskuje świadomość, znajduje się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Otoczony przez policję leży w kałuży krwi pośród (...)

film Ka-woon-teu-da-woon plakat Ka-woon-teu-da-woon (2011) Akcja, Dramat
Countdown

film Kaznodzieja z karabinem plakat Kaznodzieja z karabinem (2011) Akcja, Biograficzny
Machine Gun Preacher

Sam Childers, narkotykowy diler i członek gangu motocyklowego, w dramatycznych okolicznościach nawraca się i rozpoczyna walkę o utworzenie sieroci (...)

film Kill the Irishman plakat Kill the Irishman (2011) Akcja, Kryminał
Kill the Irishman

film Klucz Salamandry plakat Klucz Salamandry (2011) Akcja, Przygodowy
Kljuch Salamandry, Pyataya kazn

Na wyspie w Azji Południowo-Wschodniej znika międzynarodowa ekspedycja naukowa. Ostatni komunikat otrzymany od naukowców,, groźba globalnej katast (...)

film Kolumbijski łącznik plakat Kolumbijski łącznik (2011) Akcja, Kryminał
Through the Eye

Rok 1976. W zamian za skrócenie wyroku, ma wziąć udział w niebezpiecznej misji, której celem jest dekonspiracja narkotykowych baronów. Najpierw (...)

film Krwawy odwet plakat Krwawy odwet (2011) Akcja, Dramat, Thriller
Sacrifice

John (Cuba Gooding Jr) to policjant z wydziału antynarkotykowego, który w walce z mafią stracił żonę i córkę. Szansa rewanżu nadarza się, ki (...)

film Krzyżowy ogień plakat Krzyżowy ogień (2011) Akcja, Thriller
Assassination Games

Dwóch płatnych zabójców dostaje zlecenie zlikwidowania narkotykowego bossa. Gdy okaże się, że cel chroniony jest przez agentów Interpolu, zawo (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 92 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.