Filmy akcji 2011 roku

Znaleźliśmy filmy akcji: 92

gatunek: rok:
film 2012: Ice Age plakat 2012: Ice Age (2011) Akcja, Katastroficzny, Thriller
2012: Ice Age

film 30 minut lub mniej plakat 30 minut lub mniej (2011) Akcja, Komedia, Kryminał
30 Minutes or Less

Nick (Jesse Eisenberg) jest niepozornym dostarczycielem pizzy w małym miasteczku. Chłopak wiedzie nieskomplikowane życie, w którym nie ma zbyt wie (...)

film Against the Wall plakat Against the Wall (2011) Akcja, Dramat, Serial
Against the Wall

"Against the Wall" przedstawia losy chicagowskiej policjantki, Abby Kowalski (Rachael Carpani), której wreszcie udaje się zrealizować swoje najwię (...)

film Alphas plakat Alphas (2011) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Alphas

Tytułowi Alphas to ludzie, którzy posiadają nadzwyczajne umiejętności i pracują dla Stanów Zjednoczonych. Niesamowite zdolności postaci są wy (...)

film Amazonki plakat Amazonki (2011) Akcja
Legendary Amazons

film Ángel o demonio plakat Ángel o demonio (2011) Akcja, Dramat, Serial
Angel o demonio

film Aniołki Charliego plakat Aniołki Charliego (2011) Akcja, Dramat, Kryminał, Serial
Charlie's Angels

Remake serialu akcji z lat 70, którego akcja rozgrywa się w Miami. Bohaterkami serialu są trzy panie detektyw Abby Simpson (Rachael Taylor), Kate P (...)

film Arena plakat Arena (2011) Akcja, Thriller
Arena

Film, wcześniej znany pod tytułem "Deathgames", opowiada historię Davida Lorda (Lutz) porwanego przez sadystę i zmuszonego do walk na arenie na ś (...)

film Atak na dzielnicę plakat Atak na dzielnicę (2011) Akcja, Komedia, Sci-Fi
Attack the Block

Obsypana nagrodami brytyjska komedia o młodzieżowym gangu, który próbuje odeprzeć atak groźnych przybyszów z kosmosu. Południowy Londyn, j (...)

film Blitz plakat Blitz (2011) Akcja, Kryminał, Thriller
Blizt

Film na podstawie powieści politycznego thrillera Kena Bruena. Detektyw Tom Brant (Jason Statham) wspólnie z Detektywem Porterem Nashem (Paddy Consi (...)

film Bóg zemsty plakat Bóg zemsty (2011) Akcja, Dramat, Thriller
Seeking Justice

Will Gerard (Nicolas Cage) jest oddanym nauczycielem angielskiego w szkole średniej i mężem artystki muzycznej Laury (January Jones). Ich spokojne (...)

film BreakOut Kings plakat BreakOut Kings (2011) Akcja, Dramat, Serial, Thriller
BreakOut Kings

Specjalna grupa byłych przestępców, mających za sobą pobytw zakładach karnych, pod przewodem szeryfa federalnego zajmuje się poszukiwaniem osó (...)

film Cape plakat Cape (2011) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
The Cape

film Captain America: Pierwsze Starcie plakat Captain America: Pierwsze Starcie (2011) Akcja, Sci-Fi
Captain America: The First Avenger

W 1941 roku świat jest targany działaniami wojennymi. Po niezliczonych próbach zaciągnięcia się do wojska i walki w Sprzymierzonych Siłach, pe (...)

film Chillerama plakat Chillerama (2011) Akcja, Horror, Komedia
Chillerama

film Colombiana plakat Colombiana (2011) Akcja, Dramat, Thriller
Colombiana

Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabó (...)

film Czas Zbrodni plakat Czas Zbrodni (2011) Akcja, Thriller
Ticking Clock

Lewis Hicks (Cuba Gooding Jr.) jest dziennikarzem kryminalnym, specjalizującym się w brutalnych morderstwach. Gdy odkrywa on okaleczone ciało swoje (...)

film Drive plakat Drive (2011) Akcja, Dramat
Drive

Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o ni (...)

film Droga bez powrotu 4 plakat Droga bez powrotu 4 (2011) Akcja, Horror
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

W trakcie ferii zimowych grupa znajomych wybiera się na narty. Niestety natrafiają na burzę śnieżną, a tym samym mogą zapomnieć o powrocie do (...)

film Droga milionerów plakat Droga milionerów (2011) Akcja, Thriller
The Millionaire Tour

Film pt. the Millionaire Tour istnieje tylko w Internecie, co sprawia, że przyciąga najbardziej ciekawskich widzów. Fabuła od samego początku jes (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 92 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.