Chłopaki też płaczą

Forgetting Sarah Marshall (2008)

gatunek: Komedia romantyczna
produkcja: USA
premiera filmu: 10-03-2008
ocena: 4.6/10 24 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
Jak wyleczyć złamane serce? Nic prostszego. Wystarczy zapomnieć jak najszybciej o byłej dziewczynie.Ale jak to zrobić , gdy okoliczności temu nie sprzyjają.Twórcy filmów "40-letni prawiczek " oraz "Wpadka" przedstawiają nową komedię - "Chłopaki też płaczą".

Kompozytor Peter Bretter ( w tej roli Jason Segel , znany z filmu "Wpadka" oraz serialu "Jak poznałem waszą matkę") przez sześć lat żył miłością do swojej dziewczyny gwiazdy telewizyjnej Sary Marshall (Kristen Bell , znana z serialu "Werobica Mars"). Komponował muzykę do jej filmów , był zawsze obok , mimo że pozostawał w cieniu jej popularności. Ale jego świat przewraca się do góry nogami kiedySara go rzuca. Próbując o niej zapomnieć popada w coraz większy stres i kłopoty zdrowotne.

By wyleczyć swe serce i odpocząć , decyduje się na nieplanowany wyjazd na Hawaje. Tam spotyka go jednak prawdziwy koszmar. W tym samym hotelu zatrzymuje się jego była dziewczyna oraz jej nowy chłopak , - nie dokońca pozytywnie zakręcony , narcystyczny Aldous (Russel Brand). Tortury niespodziewanego towarzystwa łagodzi znajomość z Rachel (Milla Kunis) , Śliczną pracownicą hotelu , której wyluzowany sposób bycia pomaga Peterowi się pozbierać.

"Chłopaki też płaczą" to film dla wszystkich , którzy przeżyli zawód miłosny.Pokazujący w zabawny sposób relacje damsko-męskie , jest po częsci filmem katastroficznym , a po części romantyczną historią. W pozostałych rolach tej niespotykanej dotąd katastroficzno-romantycznej komedii występują : Paull Rudd , Jonah Hill , Bill Hader i Jack McBrayer.
[opis dystrybutora kino]
Obsada i twórcy

producent: Shauna Robertson, Judd Apatow

reżyseria: Nicholas Stoller

scenariusz: Jason Segel

muzyka: Lyle Workman

zdjęcia: Russ T. Alsobrook

Russell Brand
Liz Cackowski
Maria Thayer
Jack McBrayer
Dodaj opinię
Zdjęcia (4)
Podobne filmy