Arsene Lupin

Arsene Lupin (2004)

gatunek: Akcja, Kryminał, Przygodowy, Sensacyjny
produkcja: Francja, Włochy, Hiszpania
premiera filmu: 17-09-2004
ocena: 5.0/10 25 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
Arsene, syn Theophraste'a Lupina, przebiegłego złodzieja oraz Henrietty d'Andresy, krewnej królów Francji wychowuje się domu pełnym bogactwa. Ojciec Arsene'a, niespokojny duch, nie może dłużej znieść nudnego przepychu. Pewnego dnia z pomocą syna wykrada skarby i ucieka. Rano mały Arsene znajduje w okolicy zmasakrowane ciało. Siwy koń, który nie opuścił zmarłego właściciela oraz sygnet wróżą nieszczęście.

Syn szybko postanawia pójść w ślady ojca. Arsene staje się nieuleczalnym złodziejem i... uwodzicielem. Jego ofiarami padają przede wszystkim kobiety, które nie mogą oprzeć się urokowi złodzieja-gentlemana. Hojny niczym Robin Hood, inteligentny jak Sherlock Holmes, uwodzicielski niczym Don Juan Arsene będzie potrzebował wszystkich swoich talentów, kiedy stanie się głównym podejrzanym o kradzieże i morderstwa popełnione przez jego śmiertelnych wrogów.

Na ich czele stanie piękna i tajemnicza kobieta. Hrabina Cagliostro sama odda mu swoje serce, w zamian będzie chciała, by wykradł dla niej skarb, który daję władzę nad światem. Bezwzględna kobieta świadomie wystawi zakochanego w niej Arsene/a na gniew bractwa, które strzeże skarbu i... tajemnicy śmierci jego ojca.

Tagi: lupin Kryminał, przygodowy, romans
Obsada i twórcy

reżyseria: Jean-Paul Salomé

scenariusz: Jean-Paul Salomé, Laurent Vachaud

muzyka: Debbie Wiseman

zdjęcia: Pascal Ridao

Pascal Greggory
Patrick Toomey
Philippe Lemaire
Marie Bunel
Lucy Russell
Gaëlle Vincent
Aurélien Wiik
Guillaume Huet
Dodaj opinię
Polecamy
Menu filmu

Zwiastun filmu
Zdjęcia
Opinie
Recenzje

edytuj film »
dodaj recenzję »
dodaj film do schowka »

Stronę współtworzą