Agent XXL

Big Momma's House (2000)

gatunek: Komedia
produkcja: USA
premiera filmu: 31-05-2000
ocena: 4.0/10 214 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
Agent FBI Malcolm Turner Martin Lawrence jest mistrzem kamuflażu. Staje przed najtrudniejszym wyzwaniem w swej karierze, gdy zadanie wymaga od niego by wcielił się w postać 70-letniej czarnoskórej matrony z prowincjonalnego miasteczka na Południu Stanów.
Malcolm ma schwytać groźnego recydywistę, zbiega z więzienia Lestera Vesco Terrence Howard. Zastawia na niego pułapkę w domu sędziwej Hattie Mae Pierce zwanej Mamuśką. Lecz gdy Mamuśka niespodziewanie wyjeżdża, by zaopiekować się chorą przyjaciółką Malcolm nie ma innego wyjścia jak przebrać się za zażywną niewiastę i przejąć jej obowiązki do których należy gotowanie, przyjmowanie na świat dzieci i udzielanie się w miejscowym kościele. Jakby tego było mało Malcolm zakochuje się w pięknej Sherry - byłej dziewczynie poszukiwanego przestępcy.Przygotuj się zwariowaną komedię sensacyjną, wspaniałą mieszankę akcji, humoru i romansu, w której doskonały popis aktorski dał Martin Lawrence - jeden z najpopularniejszych komików amerykańskiego kina.
[Opis dystrybutora]

Tagi: agent, gang, parodia, policjant, przebranie, samotna matka, walka psów, więzień
Obsada i twórcy

producent: Martin Lawrence

reżyseria: Raja Gosnell

scenariusz: Darryl Quarles, Don Rhymer

muzyka: Richard Gibbs

zdjęcia: Michael D. O'Shea

Jascha Washington
Ella Mitchell
Carl Wright
Starletta DuPois
muzyfan
muzyfan
12-05-2007 14:19 Fabula troche zagmatwana i widac ze to typowa komercyjna amerykanska produkcja ale posmiac sie mozna.Dla tych ktorzy smieja sie bez wzgledu na fabule przeslanie i komercyjnosc filmu. Polecam na wieczorki filmowe
Dodaj opinię
Podobne filmy