7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza

7 Zwerge - Der Wald ist nicht genug (2006)

gatunek: Fantasy, Komedia
produkcja: Niemcy
premiera filmu: 24-10-2006
ocena: 6.7/10 9 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
Bajkowa kraina, którą poznaliśmy w pierwszej części "7 krasnoludków", nie jest już tym samym miejscem. Królewna Śnieżka zamieszkała w zamku i urodziła synka. Krasnoludki opuściły swoją chatkę i rozeszły się po świecie.

Gdy sługa Śnieżki ucieka, wystawia królewnę i jej synka na śmiertelne niebezpieczeństwo. Zjawia się zły smok, który oznajmia, że w pierwsze urodziny syna Śnieżki przyjdzie, by go jej odebrać. Jedyną szansą ocalenia maleństwa jest wyjawienie imienia potwora. Zrozpaczona Śnieżka szuka pomocy u krasnoludków. Okazuje się, że żaden z nich nie mieszka już okolicy poza Bubim.

Czy Bubi odnajdzie swoich przyjaciół przed pierwszymi urodzinami księcia? I czy krasnoludki odgadną, że potwór nazywa się? Rumplestiltsken?

Kontynuacja komedii dla dzieci i dorosłych z polskim dubbingiem w gwiazdorskiej obsadzie. Porwania, pościgi, flirty, bajkowe postacie, współczesne gwiazdy showbiznesu i obezwładniające poczucie humoru zbliżają klimatem "7 krasnoludków spotyka Czerwonego Kapturka" do "Shreka", "Czerwonego Kapturka. Prawdziwej historii" i "Epoki lodowcowej". Autorem polskiej wersji językowej filmu jest Jan Wecsile ("Iniemamocni", "Dżungla", "Auta").

Tagi: 7 krasnoludów, królewna, śnieżka
Obsada i twórcy

reżyseria: Sven Unterwaldt Jr. , Cezary Morawski (polska wersja językowa)

scenariusz: Jakub Wecsile

muzyka: Joja Wendt

zdjęcia: Peter von Haller

Mirco Nontschew
Boris Aljinovic
Ralf Schmitz
Martin Schneider
hania50
hania50
25-07-2012 16:07 fajna komedia
Dodaj opinię