110%

110 % (2016)

gatunek: Dokumentalny, Sportowy
produkcja: Polska
ocena: 6.0/10 1 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
"110%" to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstwa. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc, wszystko po to, by pokazać inną stronę życia sportowców. Rywalizacja i mordercza walka, zmaganie się z własnymi słabościami, nadludzki wysiłek i presja, radość zwycięstw i ciężar samotnych porażek, hejt i uwielbienie kibiców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Co oznacza dla nich Orzeł na piersi? Zobacz prawdziwe oblicze sportu. Poznaj cenę zwycięstwa! /opis dystrybutora/
Obsada i twórcy

reżyseria: Agnieszka Gola-Rakowska

muzyka: Przemysław Książek

zdjęcia: Filip Pakuła

~
~
23-02-2016 18:27 ""110%" to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstwa. " - już pierwsze zdanie brzmi zachęcająco. może być ciekawa opowieść, już wiem na co w weekend do kina:)
~
~
04-03-2016 16:37 Gdyby nie wsparcie Jana Kulczyka to pewnie film by nie powstał, to niszowe tematy i tylko dzięki wsparciu takich osób mogły powstać.
Dodaj opinię
Zdjęcia (0)