#WszystkoGra

Wszystko Gra (2016)

gatunek: Muzyczny
produkcja: Polska
ocena: 4.8/10 4 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Pomysł był całkiem ciekawy - zrobić musical na bazie najbardziej znanych polskich przebojów, ze świetną obsadą i na dodatek ze zdjęciami Pawła Edelmana. Niestety, próba zrobienia rodzimego "Mamma Mia!" kompletnie nie wyszła. Film ma swoje mocne punkty, ale niestety nie da się go oglądać bez zgrzytania zębami. czytaj całą recenzję »
Opis filmu
#WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?
Obsada i twórcy

reżyseria: Agnieszka Glińska

scenariusz: Marta Konarzewska, Agnieszka Glińska, Ilona Łepkowska

zdjęcia: Paweł Edelman

Eliza Rycembel
Sebastian Fabijański
Paweł Wawrzecki
Dodaj opinię
Zdjęcia (4)
Polecamy
Newsy

20-12-2016 08:54
46 filmów na wstępnej liście kandydatów do Orłów 2017
Kolejna, 19. edycja Polskich Nagród Filmowych Orły 2017 zbliża się wielkimi krokami, a nadchodzące miesiące tradycyjnie już postawią przed członkami Polskiej Akademii Filmowej trudne zadanie wyboru najlepszych twórców oraz filmów, które w ciągu tego roku były pokazywane w polskich kinach.


więcej »
Stronę współtworzą